Kawiarnia w Krakowie pod szyldem białostockiej marki. Podają tam wypalane w Białymstoku kawy

Marka the White Bear Coffee powiększyła się o szóstą kawiarnię franczyzową. Mieści się ona w Krakowie przy ul. Szujskiego 11 i jest największym powierzchniowo lokalem w sieci. Można tam spróbować m.in. kaw speciality wypalanych w białostockiej palarni oraz rzemieślniczych lodów.

The White Bear Coffee jest jedenastą kawiarnią powstałej w 2019 r. sieci. Obecnie kawy od Miśka napijemy się w Białymstoku, Warszawie, Lublinie, Suwałkach, Giżycku i Ostrowie Wielkopolskim.

Tym, co wyróżnia lokale pod szyldem WBC, jest połączenie ciekawego menu z designerskim wystrojem wnętrz. Klimat kawiarni dopełniają liczne dodatki i obrazy oparte na nieoczywistych, intrygujących kolażach.

Sieć posiada własną palarnię kawy, w której produkowane są ziarna do ekspresów oraz metod przelewowych. Dzięki temu gwarantuje najwyższą jakość naparów i powtarzalność smaku.

– Kawiarnia w Krakowie sprawi, że nasza marka zyska rozpoznawalność także w południowej części Polski. Cieszymy się, że Misiek został tak miło przyjęty przez mieszkańców stolicy Małopolski – mówi Marcin Zalewski, współwłaściciel franczyzy.

Na gości the White Bear Coffee w Krakowie, poza kawą, czekają także herbaty, soki, ciasta, gofry, drożdżówki i kanapki. A ponadto całe menu śniadaniowe. Nowi klienci mogą także zarejestrować się w aplikacji mobilnej z programem lojalnościowym oraz zapisać do newslettera.

Red. PP, fot. mat. pras.

Komentarze