Kończy się remont i rozbudowa sklepu PSS Społem. Teraz będzie to market z barem bistro

„Pogodny” przy ulicy Pogodnej 6 to kolejny modernizowany w ostatnim czasie obiekt pod szyldem PSS Społem w Białymstoku. Generalny remont i rozbudowa obiektu trwa od jesieni ubiegłego roku, a otwarcie zaplanowano na początek sierpnia 2019 r.

Osiedlowy sklep „Pogodny” zmieni się z małej, kameralnej placówki w market połączony z barem bistro. W wyniku rozbudowy zwiększy swoją powierzchnię sprzedażową ponad pięciokrotnie.

Na ponad 400 metrach kwadratowych sali sprzedaży będzie czekać na klientów ponad osiem tysięcy pozycji asortymentowych. Stoiska z produktami świeżymi: mięsem, wędlinami, garmażerką, owocami i warzywami oraz stoisko piekarsko-ciastkarskie będą nowocześnie i profesjonalnie wyposażone oraz zaskoczą ciekawą aranżacją.

Sąsiadujący ze sklepem bar bistro „Pogodny”, będzie wyróżniać się nowocześnie zaaranżowaną salą z 60 miejscami konsumpcyjnymi. W menu będzie sprawdzona od wielu lat w pozostałych barach sieci PSS „Społem” Białystok tradycyjna kuchnia polska: dania obiadowe i zupy, surówki i sałatki, dania wegetariańskie i fit. Nie zabraknie flagowych serniczków i naleśników oraz tradycyjnych schabowych. Dla zwolenników lekkiej kuchni nowość – posiłki przygotowywane w piecu parowym. Wszystko ma być przygotowywane na miejscu, według sprawdzonych przepisów. W „Pogodnym” będzie również okienko dla zmotoryzowanych – bar w wesji „drive” z możliwością zakupienia posiłku bez konieczności wysiadania z samochodu.

Łączna powierzchnia użytkowa kompleksu handlowo-gastronomicznego „Pogodny” po rozbudowie i remoncie wynosić będzie ponad 1200 mkw. Zatrudnienie w placówce znajdzie łącznie ponad 60 osób.

Red. PP, wizualizacja: mat. pras.

Komentarze