Koniec Centrum Astoria jakie znamy. Zmieni się zarządca i charakter tego miejsca

Znane i popularne wśród białostoczan miejsce zniknie w dotychczasowym formacie. PSS Społem Białystok postanowiło, że nie będzie już prowadzić Centrum Astoria, wkrótce przyjdzie nowy najemca ze swoimi pomysłami i modelem biznesowym.

Centrum Astoria, jakie znamy, przestanie istnieć. Trudno bowiem spodziewać się, że nowy dzierżawca zachowa ten sam format funkcjonowania obiektu. Wiadomo, że PSS Społem nadal będzie właścicielem budynku, ale ktoś inny ma nim zarządzać – tak postanowił zarząd, realizując nową strategię rozwoju.

Budynek od 1 czerwca 2012 r. ma przejąć jedna ze spółek grupy Łączy Nas Praca. Na razie szczegóły co do tego, jakie są plany co do prowadzenia tego miejsca, nie są zdradzane. O tym mamy dowiedzieć się podczas konferencji prasowej w przyszłym tygodniu, na którą nasza redakcja również została zaproszona.

Z dniem 1 czerwca jedna ze spółek białostockiej grupy firm ŁączyNasPraca.pl przejmuje w dzierżawę budynek Astorii należący do PSS Społem w Białymstoku. Zmiana zarządcy i charakteru tego budynku jest tematem budzącym wiele emocji w mieszkańcach naszego miasta – oznajmiają przedstawiciele grupy.

Wszystko potwierdza właściciel obiektu.

Informujemy, że Centrum Astoria z dniem 31 maja 2020 r. kończy swoją działalność pod kierownictwem PSS Społem w Białymstoku. Przekazanie obiektu wynika z realizacji przez zarząd spółdzielni nowej strategii rozwoju firmy, opartej na progresie sieci detalicznej i sieci barów szybkiej obsługi oraz utrzymania pozycji producenta pieczywa, ciast oraz wędlin i garmażerki. Elementem tej strategi jest również uruchomienie w kwietniu nowej marki – Białostocka Gastronomia z ofertą posiłków w formule sklepu internetowego z dowozem – tekst o takiej treści pojawił się na fanpage’u PSS Społem na Facebooku. – Chcemy podziękować wam za to, że mogliśmy uczestniczyć w wielu najważniejszych dla was życiowych momentach. Obsługa wesel, chrzcin, komunii, przyjęć, szkoleń, konferencji i wielu innych ważnych spotkań, przygotowywanie i serwowanie posiłków, z których byliście niezmiennie zadowoleni oraz dbałość o waszą satysfakcję i komfort były dla nas prawdziwą przyjemnością i wyróżnieniem. Wybieraliście nasze miejsce często i chętnie je polecaliście, co pozwoliło zbudować nam solidną markę, z której jesteśmy dziś bardzo dumni. Dziękujemy za zaufanie, którym nas obdarzyliście i za to, że wspólnie mogliśmy pisać historię Astorii.

Przypomnijmy, że ostatnia z większych zmian dotycząca opisywanego obiektu miała miejsce w grudniu 2018 roku. Dokładnie 8 grudnia otwarty został pub Piwnica Astoria. Założeniem było, aby miejsce to stało się pubem sportowych emocji: spotkań, transmisji meczów i rozrywki pod tytułem Ekstraklasa, a do tego goście mieli być zachęcani bogatym menu i dobrą muzyką. Było to nowe otwarcie pubu, który istniał tutaj wcześniej, całkowicie zmieniono charakter i wnętrze lokalu.

Red. PP, fot. facebook.com/AstoriaCentrum

Komentarze