Kurs przytulania worka z pieniędzmi

W czwartek, 14 marca, o godzinie 17.00, w siedzibie firmy SoftwareHut w Białymstoku odbędą się bezpłatne warsztaty pt. „Kurs przytulania worka z pieniędzmi”. Organizatorem wydarzenia jest Studenckie Forum Business Centre Club Region Białystok, a realizowane jest ono w ramach projektu Inteligencja Finansowa.

„Kurs przytulania worka z pieniędzmi!?” – ta delikatna przenośnia wydaje się absurdalna, jednak kto by nie chciał być blisko pieniędzy, a najlepiej mieć je we własnym portfelu?

O tym, jak to osiągnąć, opowiedzą prelegenci:

– Sylwia Pużuk, szkoleniowiec i trener biznesu, wypowie się na temat technologii blockchain i kryptowalut ;

– Wojciech Gil, inwestor w nieruchomości i przedsiębiorca, wytłumaczy, jak zacząć przygodę z nieruchomościami;

– Paweł Niemotko, certyfikowany trener biznesu, opisze emocje towarzyszące sprzedaży.

W rolę konferansjera wcieli się Damiano Dąbrowski – świeżo upieczony mąż, z wykształcenia prawnik, ekonomista i specjalista prawa europejskiego, prezes Toastmasters Białystok. Od 2015 roku współpracuje z Brian Tracy International. Od 10 lat pracuje w sprzedaży. Nieruchomości to jego pasja.

To już kolejna edycja Inteligencji Finansowej. Spotkanie zaplanowano na 14 marca, start o godzinie 17.00 w siedzibie SoftwareHut przy ulicy Sienkeiwicza 110 w Białymstoku. Wstęp jest wolny, ale liczba miejsc ograniczona. Informacje o biletach dostępne są tutaj: https://www.facebook.com/events/257216281885361/

P. Walczak, fot. pixabay.com

Komentarze