Letnia promocja Audi. Takiej okazji jeszcze nie było

Wszędzie dobrze, ale w Audi najlepiej – sprawdź, co możesz zyskać, decydując się na nowe auto w salonie Sieńko i Syn. Specjalnie na lato przygotowana została wyjątkowa oferta cenowa. Teraz bez zbędnego oczekiwania na wybrany model, można nim wyjechać z białostockiego salonu Audi. Oferta jest ograniczona w czasie, więc… Nie ma na co czekać!

Audi to marka premium, która wyróżnia się zaawansowaną technologią, prestiżem oraz jakością wykonania. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że nasze auta są jeszcze bardziej dostępne dla naszych Klientów w letniej promocji.

Nasza oferta dotyczy praktycznie wszystkich modeli – mówi Leszek Oleksa, kierownik sprzedaży Audi w firmie Sieńko i Syn. – Wysokie rabaty to nie wszystko. Warto zwrócić uwagę na proponowane formy finansowania – leasing klasyczny 101%, jak forma wynajmu Audi Perfect Lease. Każdy z tych produktów finansowych zawiera bezpłatny pakiet przeglądów serwisowych do 36 miesięcy lub z limitem 90 tysięcy kilometrów przebiegu.

Leszek Oleksa, kierownik sprzedaży Audi w firmie Sieńko i Syn

Przemawiają do Was liczby? Oto i one:

Audi Q7 z korzyścią do 70 000 zł
Audi A4, Audi A5 oraz Audi Q5 z korzyścią do 40 000 zł
Audi A3, Audi Q2 oraz Audi Q3 z korzyścią do 30 000 zł
Audi A1 z korzyścią do 20 000 zł

Promocjami objęta jest szeroka gama modeli Audi. Właściwie w każdym segmencie są auta, na które otrzymamy wysoką bonifikatę.

Każdy znajdzie u nas samochód dla siebie – dodaje Leszek Oleksa. – Auta dostępne są od ręki. Zapraszam na jazdy próbne wybranymi modelami.

Sprawdź: Akcja Lato

Warto przyjrzeć się bliżej instrumentom finansowym, dzięki którym można sfinalizować zakup.

Pierwszy z nich to klasyczny leasing. W tym przypadku wkład własny wynosi od 10 do 45% wartości auta. Okres trwania leasingu wynosi 24, 36, 48 bądź 60 miesięcy. Po jego zakończeniu samochód można wykupić od 1 do 25% jego wartości. Oferta ta dedykowana jest firmom, które szukają kosztów w krótkim okresie czasu, niższym niż przy zakupie za gotówkę lub na kredyt. Nie trzeba specjalnie angażować kapitału, a opłaty leasingowe stanowią w firmie koszt uzyskania przychodu.

Druga z wymienionych wyżej propozycji to Audi Perfect Lease, czyli leasing będący formą najmu. Tutaj wkład własny wynosi od 0% wartości pojazdu. Podkreślić należy też niskie miesięczne raty oraz dwie opcje na koniec trwającego 24 lub 36 miesięcy leasingu: zwrot pojazdu i wymiana go na nowy albo jego wykup. Tę opcję warto polecić przedsiębiorcom, którzy chcą jeździć luksusowym samochodem i mieć możliwość jego częstej wymiany na nowy.

Pytania? Przedstawiciele Audi Sieńko i Syn rozwieją wszelkie wątpliwości i doradzą najlepszy, zindywidualizowany wariant, dopasowany do konkretnych potrzeb klienta:

ul. Władysława Wysockiego
15-168 Białystok
tel. 85 664 41 23
akcjalato.bialystok.pl
www.sienkoisyn.audi.pl

Artykuł partnerski, tekst: Piotr Walczak

Komentarze