Loteria w Outlet Center Białystok. Do wygrania 1800 nagród

W Outlet Center w Białymstoku w sobotę, 17 listopada, rozpoczyna się loteria promocyjna #MEGA Loteria Zdrap i Wygraj! W ciągu najbliższych czterech tygodni (17.11 – 15.12), do rozdania będzie ponad 1800 nagród. Są to atrakcyjne produkty rzeczowe, takie jak: ekspresy do kawy, zestawy garnków, generatory pary, eleganckie koszule, torby ekologiczne oraz vouchery prezentowe na zakupy.

Zasady udziału w akcji są bardzo proste – wystarczy w dniach od 17 listopada do 15 grudnia dokonać zakupu za minimum 200 zł na jednym paragonie w którymkolwiek ze sklepów w Outlet Center. Każdy taki klient otrzyma możliwość wylosowania zdrapki w sklepie, w którym dokonał zakupu. Po wylosowaniu nagrody, trzeba się tylko zgłosić do hostessy w punkcie odbioru nagród i odebrać nagrodę. Odbiór nagród odbywać się będzie w każdą sobotę trwania loterii, do 15 grudnia włącznie.

Przełom listopada i grudnia okaże się szczęśliwym miesiącem dla wielu klientów Outlet Center w Białymstoku. A to za sprawą naszej loterii, w której do wygrania mamy ponad 1800 atrakcyjnych nagród. Już dziś zapraszam na zakupy, codziennie oferujemy produkty w obniżonej cenie o minimum 30 proc.Im więcej zdrapek, tym większa szansa na wylosowanie kolejnych nagród – mówi Dawid Bieluczyk, dyrektor Outlet Center w Białymstoku.

Regulamin loterii dostępny jest w punkcie odbioru nagród, w siedzibie organizatora loterii oraz w biurze administracji obiektu.

Outlet Center Białystok został otwarty w kwietniu 2015 roku. To największe centrum wyprzedażowe w regionie. Oferta obiektu to sieci popularnych i lubianych marek z niskimi, outletowymi cenami przez cały rok. Propozycja marek w obiekcie wciąż się powiększa. Zasięg Outlet Białystok przekracza ponad 2,5 mln osób. Jego oferta skierowana jest do mieszkańców Białegostoku i regionu jak również do klientów za wschodniej granicy Białorusi, którzy coraz chętniej dokonują zakupów odzieżowych w Outlet Center.

Red. PP, fot. mat. pras.

Komentarze