Maciej Orłoś przyjedzie do Białegostoku. Wystąpi na Efekt Toastmasters „WidziMisie”

Jak negocjować. Jak budować kontakt. Jak prowadzić spotkania. Ale też o emocjach, śmiechu i… sportach walki. To tylko kilka tematów, jakie poruszone zostaną podczas międzynarodowej konferencji Efekt Toastmasters „WidziMisie”. Konferencji na temat wystąpień publicznych.

Odbędzie się ona 21-23 lutego na Wydziale Elektrycznym Politechniki Białostockiej (ul. Wiejska 45D). Start w piątek o godz. 17, w sobotę – o godz. 8.30,w niedzielę – o godz. 9.

Przedsiębiorcze Podlasie jest patronem medialnym wydarzenia.

Konferencję organizuje białostocki oddział Toastmasters, międzynarodowej organizacji, która funkcjonuje w wielu miastach w Polsce i pozwala doskonalić umiejętności komunikacyjne niezbędne w karierze zawodowej. Będzie to okazja, żeby posłuchać najlepszych mówców i trenerów z Polski oraz zagranicy. W planach są zarówno wykłady, jak i warsztaty. Szczegółowy harmonogram przedstawiamy tutaj – agenda tm.

Najbardziej znaną gwiazdą konferencji będzie niewątpliwie Maciej Orłoś. To niekwestionowany ekspert – m.in. przez ponad 25 lat prowadził Teleexpress, a od 20 lat prowadzi także szkolenia z zakresu wystąpień publicznych. Dotyczą one np. prowadzenia biznesowych prezentacji, nagrywania materiałów wideo lub spotkań z mediami. Możliwość wysłuchania jego wystąpienia – w niedzielę o godz. 12 – to duża atrakcja.

Kolejną atrakcją będą z pewnością piątkowe Mistrzostwa Polski w mowach humorystycznych oraz improwizacyjnych, czyli okazja do obserwowania najlepszych polskich mówców Toastmasters.

Jak zapewniają organizatorzy: „Efekt „WidziMisie” to wydarzenie, które zachęci Cię do nowych odkryć i wychodzenia poza utarte schematy. Dzięki konferencji zdobędziesz rzetelną dawkę wiedzy z obszarów związanych z karierą zawodową, jak i życiem osobistym.”

– To wszystko prawda, umiejętności związane z wystąpieniami publicznymi są bardzo przydatne w życiu – mówi Edwin Podolak z białostockiego Toastmasters. – Bycie dobrym mówcą powoduje, że rozwijamy się w takich obszarach, jak prezentacja, komunikacja, budowanie kontaktu i świadome budowanie swojego wizerunku. To umiejętności miękkie, które są dzisiaj coraz bardziej cenione na rynku pracy.

Jak dodaje, konferencja będzie też okazją, żeby poznać samą organizację Toastmasters…

– Oraz dobrze się bawić – śmieje się Edwin Podolak. – W programie mamy bowiem także zaplanowane wydarzenia integracyjne. Ale najważniejsza jest merytoryczna strona naszego wydarzenia, mamy bardzo dobrych prelegentów, jesteśmy dumni, że właśnie oni wystąpią na naszej konferencji. To znane nazwiska, specjaliści w swojej dziedzinie.

Bilety do kupienia są tutaj.

EW, fot. organizatorzy

Komentarze