MamyButik. W Białymstoku otwiera się nowy butik dla mam i najmłodszych pociech

Już w najbliższy piątek, 1 lutego 2019 r., nastąpi otwarcie sklepu stacjonarnego MamyButik. Właściciele zapraszają tu wielbicieli wysokiej jakości designu oraz wyjątkowej obsługi. Ma to być wyjątkowe miejsce na mapie parentingowej Białegostoku, które zaoferuje nie tylko dobrej jakości produkty potrzebne mamie i dziecku, ale również fachowe doradztwo, spotkania z ekspertami czy po prostu przytulną atmosferę, gdzie w miłym otoczeniu, bez pośpiechu można wybrać piękne rzeczy dla milusińskich. Punkt będzie się mieścił zaledwie kilka kroków od Rynku Kościuszki, przy ulicy Malmeda.

MamyButik internetowo i stacjonarnie proponuje produkty polskich producentów, takich jak La Millou, Lulllove, Samiboo, byKrawcova, Effiki, Bim.Bla, Cotton&Sweets i innych. Ale to nie wszystko.

Jesteśmy otwarci zarówno na naszych lokalnych twórców, jak i selektywne światowe marki. Dla nas komfort dziecka i rodzica jest najważniejszy, dlatego bezkompromisowo poszukujemy najlepszych rozwiązań. Wierzymy, że wybór odpowiedniej wyprawki przyniesie nie tylko upragniony relaks dla dziecka, ale również przyjemność z użytkowania – mówią przedstawiciele sklepu.

MamyButik oferuje wiele wzorów pościeli, poduszek i kocyków. Mamy w tym miejscu znajdą torby do wózków, organizery czy kosmetyki do codziennej pielęgnacji, produkty do kompleksowego urządzenia pokoju dziecka w wybranym stylu.

Na stronie internetowej sklepu proponowane są również oryginalne pomysły na prezent: drewniane gryzaki, przytulanki, zabawki i cała masa innych rzeczy dla maluchów.

Red. PP, fot. pixabay.com

Komentarze