Motory wzrostu gospodarczego Podlasia – bezpłatna konferencja

konferencja IPH Motory Wzrostu

Izba Przemysłowo-Handlowa w Białymstoku działając na zlecenie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów w Białymstoku ma zaszczyt zaprosić na konferencję promującą potencjał eksportowy, innowacyjny i inwestycyjny województwa podlaskiego w sektorach wysokiej dynamiki wzrostu: maszynowy, jachtowy, drzewny, w tym budownictwo domów drewnianych pt.: „MOTORY WZROSTU GOSPODARCZEGO PODLASIA”.

Konferencja odbędzie się w dniu 15 czerwca 2015 roku, w godzinach 9.00-16.15 w Sali Konferencyjnej Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznym przy ul. Żurawiej 71 w Białystoku.

Spotkanie stanowi doskonałą okazję do zapoznania się z uwarunkowaniami i czynnikami rzutującymi na pozycję konkurencyjną podlaskich przedsiębiorstw. Konferencja pozwoli na wymianę doświadczeń i będzie stanowić sposobność do nawiązania biznesowych kontaktów. Program konferencji przewiduje: wystąpienia przedstawicieli grup i struktur w sektorze maszynowym, jachtowym, drzewnym w tym budownictwo domów drewnianych, instytucji odpowiedzialnych za programowanie rozwoju i wsparcia gospodarki, placówek dyplomatycznych, jak również praktyków biznesu. W konferencji przewidziane są wystąpienia przedstawicieli ministerstw odpowiedzialnych za dotacje UE oraz radcy handlowi i przedstawiciele ambasad akredytowanych w RP prezentujący możliwości nawiązania kontaktów w wymiarze międzynarodowym.

W załączeniu dołączamy program konferencji. Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie obecności pisemnie na adres e-mail:biuro@iph.bialystok.pl lub telefonicznie pod numerem 85 652 56 45 lub 85 652 72 69.

Udział w Konferencji jest bezpłatny!

Mając na uwadze rangę spotkania, jej merytoryczny charakter, liczymy na Państwa uczestnictwo.

Zapraszamy na stronę Izby Przemysłowo-Handlowej w Białymstoku iph.bialystok.pl

Tutaj AGENDA KONFERENCJI

 

Komentarze

Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/fkfut/domains/przedsiebiorczepodlasie.pl/public_html/wp-content/themes/milkit/single.php on line 34