Najlepsze warsztaty samochodowe w Podlaskiem. Które polecane przez samych kierowców?

Dobry mechanik to wielki skarb, dla którego kierowca jest w stanie przejechać pół miasta, aby wykonać naprawę lub przegląd. Nie ma się co dziwić – zaufany specjalista jest w cenie, a brak stresu związanego z pozostawieniem swojego pojazdu w warsztacie jest bezcenny. Serwis Yanosik Warsztaty opublikował ranking, który powstał na podstawie ocen samych kierowców. Wybrali oni TOP 5 warsztatów samochodowych w województwach podkarpackim, świętokrzyskim, lubelskim i podlaskim. Sprawdźcie, do których warsztatów najbardziej lubicie jeździć.

– W naszej bazie znajduje się kilkanaście tysięcy warsztatów, z czego 99,6% jest ocenianych przez naszych użytkowników. Tworząc ranking TOP 5 warsztatów z podziałem na województwa, wzięliśmy pod uwagę najwyższe oceny wystawione przez klientów oraz ich liczbę. W ten sposób uzyskaliśmy miarodajne wyniki najlepszych warsztatów w danym województwie – informuje Dawid Kaczmarowski z Yanosik Warsztaty.

W Yanosik Warsztaty można oceniać dane miejsce w skali od 1 do 5 oraz wystawić opinię. Najlepsze warsztaty posiadają dodatkowo wyróżnienie przyznane przez platformę twórców Yanosika – certyfikat „Wybór Kierowców”, który potwierdza najwyższą jakość świadczonych usług oraz doskonałą obsługę.

TOP 5 warsztatów w województwie podkarpackim

Po przycyndoleniu autem trzeba odwiedzić warsztat samochodowy i naprawić szkody. Który warto wybrać w województwie podkarpackim? Użytkownicy Yanosik Warsztaty wybrali TOP 5 miejsc, które oferują najwyższą jakość usług i obsługi.

Na pierwszym miejscu rankingu znalazł się Art-Greg ze Stalowej Woli, którego 27 klientów zrecenzowało i oceniło na 5 gwiazdek. Warsztat posiada również dwa certyfikaty uznania od użytkowników z lat 2020 i 2021.

Drugie miejsce wśród podkarpackich warsztatów przyznano MOTO-CAR z Rzeszowa, oceniając go na 4,9 gwiazdek i wystawiając 37 opinii. Placówka również uzyskała dwa dyplomy Yanosik Warsztaty z 2020 i 2021 roku.

Trzecie miejsce należy do certyfikowanego dyplomem Yanosik Warsztaty 2021 – Auto-Service Warzybok z Rzeszowa, które oceniono również na 4,9 gwiazdek i wystawiono 32 opinie.

Na czwartym miejscu znalazł się warsztat Domino s.c. PPHU z Łańcuta z oceną 4,9 gwiazdek i 25 opiniami, na piątym zaś Autonix-Premio z Rzeszowa z recenzją 4,7 gwiazdek i 42 opiniami zadowolonych klientów. Oba warsztaty doceniono dyplomem Yanosik Warsztaty za 2021 rok.

TOP 5 warsztatów w województwie świętokrzyskim

Tutaj najlepszym warsztatem, według użytkowników Yanosik Warsztaty, jest Zakład Mechaniki Pojazdowej A.T Sciubis z Kielc. Miejsce docenione certyfikatem wyboru kierowców dwukrotnie w 2020 roku i 2021 roku uzyskało ocenę 4,9 gwiazdek i 36 opinii.

Drugie miejsce przyznano Speed Car Sp. z o.o. również z Kielc, oceniając je na 4,9 gwiazdek i wystawiając 31 recenzji. Warsztat także sygnowany jest certyfikatem Yanosik Warsztaty 2021.

Trzecie miejsce należy do Autoryzowanego Serwisu Mazda – Matsuoka Motor z Kielc. Oceniony na 4,9 gwiazdek, ma 30 recenzji oraz dwa dyplomy potwierdzające wysoką jakość usług i obsługi.

Czwarte miejsce użytkownicy Yanosik Warsztaty przyznali Nowak Serwis z Kielc, który również posiada dwa certyfikaty za najlepsze usługi i obsługę. Warsztat oceniono na 4,8 gwiazdek, pozostawiając 38 opinii zadowolonych klientów.

Ostatnie miejsce rankingu TOP 5 warsztatów w województwie świętokrzyskim należy do Doctor Car Łukasza Zembrzuskiego z Dwikozy, które oceniono na 4,8 gwiazdek i wystawiono 26 pozytywnych opinii.

TOP 5 warsztatów w województwie lubelskim

Na pierwszym miejscu rankingu znalazło się Audi Centrum Lublin ze Świdnika, którego klienci ocenili jakość usług na 4,9 gwiazdek oraz zostawili 35 opinii. Miejsce również sygnowane jest certyfikatem uznania Yanosik Warsztaty.

Drugie miejsce w zestawieniu przyznano PAREXBUD z Lublina, który specjalizuje się w marce Mitsubishi. Oceniony na 4,8 gwiazdek, posiada dwa certyfikaty Yanosik Warsztaty oraz 52 opinie zadowolonych klientów.

Trzecie miejsce w rankingu należy do Volkswagen G&G Auto Lublin ze Świdnika, któremu przyznano 4,8 gwiazdek, dwa certyfikaty jakości usług oraz 41 opinii.

Na czwartym miejscu zestawienia Yanosik Warsztaty znalazł się Car Service Lewandowski z Lublina, który oceniono na 4,8 gwiazdek i wystawiono 36 opinii wraz z certyfikatem uznania przez użytkowników Yanosik Warsztaty.

Ostatnie miejsce rankingu należy do Speed Car sp. z o.o. z Lublina z oceną 4,7 gwiazdek i 55 opiniami klientów. Miejsce doceniono dyplomem Yanosik Warsztaty w 2020 roku oraz w obecnym.

TOP 5 warsztatów w województwie podlaskim

Jak wygląda zestawienie TOP 5 warsztatów w województwie podlaskim? Użytkownicy Yanosik Warsztaty wybrali najlepsze miejsca dla zmotoryzowanych!

Na pierwszym miejscu rankingu znalazł się firmowy warsztat LPG Alex w Kleosina, który oceniono na 5 gwiazdek i wystawiono 25 pozytywnych recenzji. Miejsce również posiada dyplom uznania dla jakości usług i obsługi Yanosik Warsztaty.

Drugie miejsce należy do Serwisu Blacharsko-Lakierniczego Kaliccy z Choroszcza. Oceniony przez klientów na 5 gwiazdek, ma 21 wystawionych opinii od zadowolonych użytkowników oraz dyplom Yanosik Warsztaty.

Trzecie miejsce w rankingu twórców Yanosika należy do Auto Idea sp. z o.o. z Białegostoku. Ocena warsztatu to 4,9 gwiazdek. Swoją opinią podzieliło się 35 klientów. Miejsce posiada dwa certyfikaty za usługi z 2020 i 2021 roku.

Na czwartym miejscu zestawienia znalazło się Top Motors sp. z o.o. z Choroszczy, które zostało ocenione na 4,8 gwiazdek, a opinią podzieliło się 30 klientów.

Na ostatnim miejscu znalazło się Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Adama Chwatko z Moniek, któremu przyznano 4,7 gwiazdek oraz 32 opinie.

Za co najbardziej cenimy warsztaty samochodowe?

– Z naszego doświadczenia wynika, że klienci warsztatów najbardziej cenią sobie profesjonalną obsługę oraz fachowo wykonane naprawy i serwis samochodów. Nie bez znaczenia pozostaje również doradztwo, przyjazna atmosfera oraz szybkość realizacji usługi i jej cena – komentuje Dawid Kaczmarowski z Yanosik Warsztaty.

W warsztacie samochodowym klienci najbardziej cenią sobie wiedzę specjalistów, jakość wykonanej usługi oraz czas, potrzebny na wykonanie naprawy. Bardzo ważnymi aspektami są również cena, obsługa klienta i… uczciwość fachowców.

Niestety na rynku wciąż nie brakuje nieuczciwych specjalistów, którzy nie wykonują rzetelnie napraw pojazdów, a do tego naciągają swoich klientów na różne zbędne rozwiązania.

Takie zestawienie jak to, które przygotowali specjaliści z Yanosik Warsztaty, znacznie ułatwia odnalezienie dobrych fachowców, dla których warto przejechać kilka kilometrów więcej w danym województwie.

Red. PP, fot. pexels.com

Komentarze