Lewandowski, Wałęsa, a teraz krowa Łaciata z tytułem SuperBrands. Wiedzieliście, że to firma z Podlasia?

marka z podlasia laciate

Przyglądamy się jak powstaje animowana bohaterka jednej z najpopularniejszych reklam w Polsce [FILM].

Nawet Małgorzata Kożuchowska nie opowiedziałaby o mleku tak przekonująco jak ona – Krowa Łaciata. Stało się! Łaciate zostało uznane za jedną z najsilniejszych marek na polskim rynku. Na podstawie wyników badania konsumenckiego, przeprowadzonego na próbie ponad 15 tys. polskich respondentów oraz głosowania ekspertów Rady Marek, Łaciate SM MLEKPOL otrzymało tytuły Superbrands 2015/16 i Created In Poland Superbrands 2015/16. Tym samym mleko z Grajewa dołączyło do elitarnego grona, w którym znalazły się Coca-Cola, Biedronka, A.Blikle czy Żywiec.

Jak powstaje Łaciata – reklama na 20-lecie firmy

Postanowiliśmy przyjrzeć się z bliska, jak powstaje – niepozbawiona uroku – animowana postać krowy. Ostatnia reklama producenta mleka należy do jednej z najbardziej udanych. Zobaczcie proces twórczy i efekty pracy agencji Panoptiqm.

Mlekpol – mleko z Grajewa

Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL w Grajewie to największy producent mleka i produktów mlecznych w Polsce. Od lat niekwestionowany lider rodzimego mleczarstwa oraz jeden z dwudziestu największych przetwórców mleka w Europie.

Komentarze