Nowe Audi w zasięgu ręki!

Przewaga dzięki technice – tak właśnie należy określać samochody Audi. Ta marka to lider zaawansowanych technologii, które zdobywają kolejnych entuzjastów wśród kierowców na całym świecie. Audi jest drugą najczęściej wybieraną marką premium w województwie podlaskim. Obecnie Audi jest na wyciągnięcie ręki – salon Sieńko i Syn w Białymstoku przygotował bowiem dla Klientów ofertę, jakiej jeszcze nie było, ceny są wyjątkowo atrakcyjne. „Letnia Promocja” jest jednak ograniczona w czasie – warto więc z tutejszym dealerem skontaktować się właśnie teraz.

Do zdecydowanej większości naszych klientów należą firmy – mówi Leszek Oleksa, kierownik sprzedaży Audi w firmie Sieńko i Syn. – Dlatego też przygotowaliśmy dla nich dedykowaną ofertę.

Przypomnijmy, „Letnia Promocja” dotyczy właściwie wszystkich modeli Audi. A że wybór jest szeroki – każdy podmiot zainteresowany nabyciem nowego samochodu powinien znaleźć tutaj coś dla siebie. Poniżej przedstawiamy kilka faktów:

– Audi A4 wyjedziemy z salonu z korzyścią do 40 000 zł;

– Audi Q3 – do 30 000 zł;

– Audi A5 to korzyści do 40 000 zł;

– Q5 – do 40 000 zł;

– Q3 – do 30 000 zł;

– A5 – do 40 000 zł.

Przedstawiciele Autoryzowanego Salonu Dealerskiego Sieńko i Syn zwracają również uwagę na możliwość skorzystania z leasingu klasycznego bądź najmu samochodu. Oferują do nich bezpłatny pakiet przeglądów serwisowych do 36 miesięcy lub z limitem 90 tysięcy kilometrów przebiegu. Co więcej, podkreślają, że auta są dostępne od ręki.

Dużą wagę przywiązujemy do tego, by Klient wyjechał z naszego salonu samochodem w pełni spersonalizowanym, dopasowanym do jego potrzeb. Ponieważ obecny wybór jest bardzo szeroki, nie ma najmniejszego problemu, by indywidualne oczekiwania – zapewnia kierownik Leszek Oleksa.

Dodaje przy tym, że pracownicy Sieńko i Syn są odpowiednio przeszkoleni i posiadają umiejętności do tego, żeby w jak najlepszy sposób doradzić nabywcom w kwestiach finansowo – księgowych.

Przykłady konkretnych aut, dostępnych w salonie Sieńko i Syn w cenach regularnych, jeszcze przed objęciem upustami:

* Audi A3 Cena katalogowa: 144 210 zł brutto

* Audi A5 Cena katalogowa: 225 910 zł brutto

* Audi A6 Cena katalogowa: 282 340 zł brutto

* Audi A7 Sportback 3.0 TDI quattro 286 KM S tronic – 514 510 zł;

* Audi Q2 sport 1.4 TFSI cylinder on demand 150 KM S tronic – 151 820 zł;

* Audi Q3 Sport 2.0 TFSI 180 KM S tronic – 211 290 zł;

* Audi Q3 Sport 1.4 TFSI 150 KM S tronic – 170 920 zł;

* Audi Q5 Cena katalogowa: 254 980 zł brutto

I teraz najważniejsze: podane powyżej ceny są wartościami brutto. Są to ceny katalogowe, a zatem pole do tańszego zakupu jest ogromne, bowiem rabaty są naliczane dopiero od nich.

O wartości dodanej, jaką niesie za sobą Audi, najlepiej przekonać się podczas jazdy testowej – mówi Leszek Oleksa. – Komfort jazdy, prowadzenie i wyposażenie to absolutnie nasze mocne strony. Do tego różne możliwości finansowania zakupu przekonują do tej marki jeszcze bardziej. Serdecznie zapraszam do naszego salonu przy ulicy Władysława Wysockiego. Postaramy się znaleźć optymalne rozwiązanie w każdym aspekcie.

Sieńko i Syn
ul. Władysława Wysockiego
15-168 Białystok
tel. 85 664 41 23
akcjalato.bialystok.pl

Artykuł partnerski, tekst: Piotr Walczak

Komentarze