Nowy najemca w Alfa Centrum. To salon EliteOptyk – rodzinna firma z 30-letnim doświadczeniem

Zdalna praca i nauka wymuszają spędzanie wielu godzin przed ekranem komputera, dlatego profilaktyka wzroku jest obecnie szczególnie istotna. Warto zawczasu zadbać o odpowiednią higienę i ochronę oczu, na bieżąco kontrolować ich kondycję, a w razie potrzeby – wdrożyć leczenie korekcyjne, które poprawi jakość widzenia i spowolni zmiany zachodzące w strukturach oka. Pomogą w tym specjaliści EliteOptyk, nowego najemcy Alfa Centrum.

EliteOptyk Malinowscy to lokalna, rodzinna firma z ponad 30-letnim doświadczeniem. W ofercie marki znajdują się okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne, soczewki kontaktowe oraz akcesoria do ich pielęgnacji oraz przechowywania. Ponadto wykwalifikowani optometryści przeprowadzą badanie wzroku i pomogą dobrać rozwiązanie dopasowane do potrzeb pacjenta, niezależnie od jego wieku, kształtu twarzy, prowadzonego stylu życia i możliwości finansowych. Spośród ponad 1200 opraw okularowych polskich i światowych marek oraz szerokiego wachlarza soczewek kontaktowych, można wybrać wygodne dla siebie rozwiązanie.

– Salon optyczny EliteOptyk to nowy, ważny punkt na mapie Alfa Centrum, uzupełniający ofertę segmentu usługowego naszej galerii – mówi Katarzyna Jabłońska-Miedzyk, Asset Manager w NEPI Rockcastle. – Wiemy, że w gronie białostockich okularników EliteOptyk ma wypracowaną przez lata renomę. Ponadto, coraz więcej osób dostrzega, że wczesna ochrona wzroku to inwestycja w bardziej komfortową przyszłość, dlatego jestem przekonana, że klienci docenią doświadczenie naszego nowego partnera.

Salon EliteOptyk Malinowscy w Alfa Centrum znajduje się na 1. piętrze, w pobliżu sklepów CCC i Triumph. W lokalu o powierzchni 39 mkw. znajduje się gabinet do przeprowadzania badań wzroku oraz liczne gabloty z oprawami okularowymi – tymi na co dzień oraz specjalistycznymi (np. sportowe Oakley). Miłośnicy mody docenią szeroką ofertę największych światowych marek, takich jak Valentino, Bvlgari, Giorgio Armani, Persol, Prada, Miu Miu, Dolce & Gabbana, Burberry, Versace, Michael Kors, Emporio Armani, Polo Ralph Lauren, Ray-Ban®, Vogue. Lokal w Alfa Centrum to czwarty salon EliteOptyk w regionie.

Red. PP, fot. mat. pras.

Komentarze