Nowy salon Komputronik w Białymstoku już otwarty

Komputronik to jedna z największych i najdłużej działających sieci sklepów ze sprzętem elektronicznym oraz produktami RTV i AGD. Tuż przed świętami – 22 grudnia – marka uruchomiła nowy salon w Białymstoku. Mieści sie on w Galerii Antoniuk. Wielkie otwarcie rozpoczęło się o godzinie 10.00. Z okazji tego wydarzenia przygotowano wiele promocji, obejmujących różnorodne produkty.

W świątecznej gorączce Komputronik wraz ze swoimi klientami świętuje otwarcie salonu w Białymstoku. Nowoczesna przestrzeń, spełniająca standardy sieci, czeka na wszystkich, którzy w ten wyjątkowy, grudniowy czas zechcą nabyć ostatnie prezenty dla najbliższych.

Szeroka oferta produktów dostępnych na miejscu z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Posiadający specjalistyczna wiedzę wykwalifikowani doradcy pomogą wybrać każdemu odpowiedni do zgłoszonych potrzeb sprzęt.

Produkt przed zakupem można dokładnie obejrzeć, zapoznać się z jego możliwościami, przetestować funkcjonalności, a także porównać z konkurencyjnym artykułem. W przypadku pojawiających się wątpliwości, personel odpowie na wszystkie pytania.

Podczas otwarcia białostoczanie mogli skorzystać z szeregu przygotowanych przez markę Komputronik promocji. Wśród licznych okazji na klientów czekały między innymi smartfony, laptopy i telewizory, a także tzw. małe AGD, czyli m.in.: mikrofalówki, miksery, odkurzacze, czajniki, żelazka, blendery czy suszarki do włosów. Oferta ta dostępna była jedynie w stacjonarnym salonie Komputronik.

Wielkimi kroki sieć zbliża się do poświątecznej wyprzedaży, która będzie okazją, by zrobić sobie dodatkowy prezent.

Salon w Białymstoku będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 7.00 – 21.00, a także w niedziele od 9.00 do 20.00 – zgodnie z godzinami otwarcia Galerii Antoniuk.

Komputronik to jedna z największych i najdłużej działających sieci sklepów ze sprzętem komputerowym, oprogramowaniem, akcesoriami elektronicznymi oraz produktami RTV, AGD i HOME. Obecnie marka posiada prawie 200 placówek stacjonarnych w całej Polsce, a także prowadzi sprzedaż internetową. Spółka wchodzi w skład grupy kapitałowej Komputronik, do której należy również Komputronik Biznes sp. z o.o., Komputronik API sp. z o.o., Benchmark sp. z o.o., Idea Nord sp. z o.o., Movity sp. z o.o., a także czeska spółka K24 s.r.o. i niemiecka Komputronik GmbH.

Red. PP, fot. mat. pras.

Komentarze