Nowy sklep Chorten otwarty w apartamentowcu w Łomży. To już piąta placówka rodzinnego biznesu

W inwestycji Apartamenty Księżnej Anny, zlokalizowanej u zbiegu ulic Księżnej Anny i Zawadzkiej w Łomży, otwarte zostały nowe Delikatesy Alex, pod szyldem Chorten. To piąta placówka właścicieli, którzy od 9 lat współpracują z Polską Grupą Sklepów Spożywczych Chorten.

Grupa Chorten od początku rok podpisała kilkadziesiąt umów z właścicielami działających już sklepów spożywczych i alkoholowych, a jednocześnie dotychczasowi partnerzy otwierają swoje nowe placówki także pod logo z drzewem dębu. Wśród nich są Delikatesy Chorten Alex przy ul. Księżnej Anny 1B, do uruchomienia których przygotowania trwały od wielu miesięcy, a pierwsi klienci zrobi tu zakupy w Dzień Kobiet.

To typowy sklep o charakterze „convenience”, na szybkie, codzienne zakupy. Placówka ma szeroki wybór oferty ogólnospożywczej, napojów, w tym piw, owoców i warzyw, nabiału, a także pieczywa od lokalnych dostawców. Klienci obsługiwani są tu przy dwóch kasach. Sklep pracować będzie w godzinach 6-22 od poniedziałku do soboty, a w niedziele handlowe od 8 do 20.

– Nasz nowy sklep to inwestycja na przyszłość – widzimy potencjał w tej lokalizacji i mimo trudności, z jakimi walczą wszyscy przedsiębiorcy, idziemy do przodu. To młode osiedle, które cały czas się rozwija i liczymy, że uda nam się pociągnąć szeroką ofertą i promocyjnymi cenami klientów – mówi Michał Bagiński, współwłaściciel sklepu.

Delikatesy Chorten Alex działają także w Łomży przy ul. Dmowskiego 2C, Księżnej Anny 22, Śniadeckiego 11 i Długiej 24. Rodzinny biznes rozwijany jest wspólnie z Grupą Chorten od 2014 roku, a jego początki sięgają 1996 r.

– Bardzo doceniamy właścicieli sklepów, którzy potrafią dywersyfikować swoje zyski i nadal myśleć o rozwoju biznesu tak, jak właściciele sklepów Alex. Cieszymy się, że wybrali właśnie naszą ofertę współpracy – podkreśla Sylwia Władyko, wiceprezes i dyrektor generalna Grupy Chorten.

Red. PP, fot. mat. pras.

Komentarze