Osobowość z pasją: przedsiębiorcza białostoczanka w ogólnopolskim konkursie biznesowym

Danuta Katryńska (na zdjęciu), właścicielka białostockiej firmy Danlab, została nominowana do nagrody „Lider kompleksowego wyposażenia laboratorium” w plebiscycie Polish Businesswoman Awards.

Konkursowe jury doceniło jakość i innowacyjność produktów firmy, a także profesjonalizm i etyczną działalność jej właścicielki. O biznesową nagrodę białostoczanka będzie rywalizować z takimi gwiazdami, jak Joanna Koroniewska, Joanna Brodzik czy Edyta Pazura i Anna Maria Jopek. Głosowanie już ruszyło.

To XII edycja konkursu Polish Businesswomen Awards. Zmagania organizuje czasopismo „Businesswoman & life”. Konkurs ma na celu docenienie firm, przedsiębiorców w różnych branżach, zwiększenie rozpoznawalności marek oraz ich wiarygodności w środowisku biznesowym, a także networking i dotarcie z produktami czy usługami do potencjalnych klientów.

W ramach konkursu nominowane są osobowości z pasją, ale też marki, instytucje, produkty, miejsca, regiony, które odznaczają się najwyższą jakością, profesjonalizmem, etyką w działaniu i innowacyjnością. Zdaniem kapituły konkursu Danuta Katryńska, dla której praca jest jej wielką pasją, a każdy nowy projekt wyzwaniem – spełnia te warunki. Rozstrzygnięcie nastąpi podczas uroczystej gali pod koniec lutego.

Danuta Katryńska jest właścicielką i założycielką Danlab – firmy oferującej wyposażenie i sprzęt laboratoryjny. Ukończyła studia wyższe na Uniwersytecie Jagiellońskim, na wydziale chemii, o specjalności chemia organiczna oraz Akademię Ekonomiczną w Krakowie, na kierunku zarządzanie i marketing.

Od 13 lat zarządza firmą. Doradza i wyposaża laboratoria specjalistyczne, medyczne, uniwersyteckie i inne. Jest właścicielką marki Milklab, w ramach której wyposaża banki mleka kobiecego i dostarcza wysokiej klasy sprzęt dla świeżo upieczonych mam – laktatory, butelki, smoczki.

Red. PP, fot. mat. pras.

Komentarze