Patronat medialny

Zasady ubiegania się o patronat medialny PrzedsiębiorczePodlasie.pl

1. O patronat może się ubiegać osoba/firma/instytucja organizująca przedsięwzięcie/imprezę/wydarzenie i chciałby, aby PrzedsiębiorczePodlasie.pl udostępniło przestrzeń reklamową na cele promocji wydarzenia w zamian za promowanie podmiotu patronującego, czyli PrzedsiębiorczePodlasie.pl.
2. PrzedsiębiorczePodlasie.pl udzieli patronatu medialnego, jeśli cele przedsięwzięcia/imprezy są zgodne z misją serwisu PP.pl.
3. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania na wybrane zgłoszenia.
4. Ubiegając się o patronat medialny PrzedsiębiorczePodlasie.pl należy wypełnić i wysłać Formularz patronat PP.pl (kliknij i pobierz)
5. Formularz należy przesyłać nie później niż na dwa tygodnie (14 dni) przed rozpoczęciem imprezy na adres: patronat@przedsiebiorczepodlasie.pl

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z Redakcją (kliknij).

Skorzystaj z naszej oferty

Bezpłatnie 

Umieszczenie informacji nt. imprezy/wydarzenia (zdjęcia + opisu) w dziale „Po pracy”.

Zamieszczenie postu na Facebooku.

Odpłatnie

Zajrzyj do działu REKLAMA

Z Państwa strony liczymy na:

1. Umieszczenie logo PrzedsiębiorczePodlasie.pl na wszelkich materiałach drukowanych promujących imprezę (np. plakaty, ulotki, bilety, program, zaproszenia) oraz na internetowej stronie imprezy jako patrona (jeśli taka istnieje). Logo prześlemy po ustaleniach z Redakcją.
2. Powieszenie baneru reklamowego podczas imprezy (po ustaleniach z Redakcją).
3. Zamieszczenie informacji o Patronacie Medialym PrzedsiębiorczePodlasie.pl w radiowym i telewizyjnym spocie reklamowym (gdy taki jest emitowany).

Przedstawione opcje są możliwości wzajemnej promocji. Warunki współpracy podlegają indywidualnym ustaleniom z Redakcją.