,

Pierwsze Turystyczne Mistrzostwa Blogerów – głosujmy na reprezentantów województwa podlaskiego

Do 22 sierpnia można oddawać głosy na blogerów reprezentujących województwo podlaskie w pierwszych Turystycznych Mistrzostwach Blogerów. Ośmiu z szesnastu influencerów przejdzie do kolejnego etapu konkursu. Podlaskie w konkursie reprezentują Magdalena i Przemysław Czatrowscy z bloga TroPiMy.

Podlaskie to nasz zdecydowanie ulubiony region Polski! Bywamy tu bardzo często, szczególnie na Suwalszczyźnie, z której pochodzi Przemek. Dlatego wybraliśmy dwa najpiękniejsze parki tej części województwa – Suwalski i Wigierski – i opowiedzieliśmy o nich w naszych konkursowych tekstach. Skupiliśmy się na różnych sposobach odkrywania tego regionu – jak spędzić czas aktywnie (na żaglach, rowerem, spacerem), od strony kulinarnej (i wyjątkowej kuchni regionalnej) czy historycznej. Udział w mistrzostwach zmobilizował nas do opisania tych magicznych i naszym zdaniem niedocenionych przez Polaków rejonów kraju. Suwalszczyzna jest nam najbliższa, ale uwielbiamy wracać także w okolice Biebrzańskiego oraz Białowieskiego Parku Narodowego – to idealne miejsca do odpoczynku i oderwania się od codzienności. A ile jeszcze innych zakątków podlaskiego mamy do odkrycia! To bardzo przyjemna perspektywa! – mówią Przemek i Magda.

Zasady głosowania są bardzo proste. Na stronie konkursu https://mistrzostwablogerow.polska.travel wystarczy kliknąć „Zagłosuj” pod zdjęciem naszych reprezentantów. Codziennie można oddać jeden głos! Głosowanie trwa do 22 sierpnia.

TroPiMy – Geeki Podróżniki czekają na głosy. Do kolejnego etapu przejdzie ośmiu influencerów. O tym, kto to będzie, zadecyduje wynik głosowania, zasięgi blogów oraz decyzja kapituły.

Turystyczne Mistrzostwa Blogerów poprzez wpisy na blogach i w mediach społecznościowych mają zainspirować turystów do podróżowania w dotąd mniej znane zakątki Polski. Każdy z influencerów przemierza jedno z województw i opisuje na blogu swoje przygody. Akcja ma na celu promocję regionów, w szczególności miejsc, które pomijane są w popularnych przewodnikach.

Konkurs organizowany jest przez Polską Organizację Turystyczną. Partnerem jest Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna.

Red. PP, fot. zrzut ekranu strony konkursowej

Komentarze