Pierwszy dzień wiosny w Białymstoku z firmą Pfleiderer – gratka dla architektów i projektantów

Wiosna kojarzy nam się z powiewem świeżości i nowymi trendami. To czas na zmiany, które chcemy wprowadzać także w naszych wnętrzach. Jeżeli jesteś architektem lub projektantem i szukasz inspiracji na nadchodzący sezon, to prezentacja nowości produktowych Pfleiderer będzie do tego świetną okazją. Opowie o nich Jacek Jakubiak, doradca techniczny Pfleiderer, który wystąpi 21 marca 2019 r. w Białymstoku podczas wydarzenia, jakim jest Studio Dobrych Rozwiązań.

Spotkanie to adresowane jest do architektów i projektantów wnętrz, zainteresowanych podniesieniem kwalifikacji w zakresie projektowania wnętrz. Studio Dobrych Rozwiązań to okazja, by poznać nowości oferowane przez producentów oraz praktyczne szczegóły dotyczące sposobów ich montażu, instalacji i zastosowania.

Uczestnicy dowiedzą się więcej m.in. o płytach PrimeBoard firmy Pfleiderer, dostępnych w powierzchni lakierowanej PrimeBoard XTreme High Gloss oraz matowej PrimeBoard XTreme Matt. Pierwsza z nich – High Gloss – charakteryzuje się eleganckim wykończeniem, zapewniając na powierzchni mebli efekt lustra. Gładka i przyjemna w dotyku struktura XTreme Matt jest natomiast odporna na zarysowania oraz uszkodzenia mechaniczne.

Sztuką jest stworzenie materiałów o tak trwałym i jednocześnie efektownym wyglądzie. Podczas naszej prezentacji opowiem, jak dzięki tym materiałom uzyskać wyjątkowy efekt we wnętrzu. Przedstawię także zalety XTerior compact. To produkt, który stosujemy na fasadach budynków, do wykonania balustrad balkonowych, ścianek odgradzających czy podbitek dachowych. Wykorzystywany może być także do wykonania mebli ogrodowych czy wyposażenia placów zabaw – wyjaśnia Jacek Jakubiak, doradca techniczny Pfleiderer.

Tak spędzony pierwszy dzień wiosny pozwoli nie tylko poznać rozwiązania i produkty użyteczne w pracy projektowej, ale także nawiązać nowe kontakty, tak niezbędne w tej branży.

Jednym z głównych partnerów wydarzenia Studio Dobrych Rozwiązań jest Pfleiderer wraz z firmą Wiór, autoryzowanym punktem sprzedaży Pfleiderer w Białymstoku.

Rejestracja: http://www.sdr2019.pl/2019/pl/rejestracja/421/

Grupa Pfleiderer jest producentem produktów drewnopochodnych, koncentrującym swoje działania na rynku polskim i niemieckim. Firma zatrudnia w tych krajach blisko 3 600 pracowników w dziewięciu zakładach produkcyjnych. Obecnie przedsiębiorstwo ma także oddziały sprzedażowe w Anglii, Holandii, Szwajcarii, Austrii, Rumunii i Francji.  Oferuje bogatą paletę produktów oraz kompleksową obsługę firm reprezentujących przemysł meblarski, handel materiałami drewnopochodnymi, a także firm zajmujących się wykończeniem wnętrz czy budownictwem szkieletowym. Pfleiderer jest spółką nadrzędną dla marek Duropal  i Thermopal oraz partnerem handlowym dla przemysłu, handlu, rzemiosła, a także projektantów i architektów. Jako Pfleiderer Group SA koncern jest notowany na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Roczny obrót firmy wynosi ponad miliard euro .

Red. PP, fot. mat. pras.

Komentarze

Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/fkfut/domains/przedsiebiorczepodlasie.pl/public_html/wp-content/themes/milkit/single.php on line 34