Platforma handlowa B2B

Business people use Technology E-commerce Internet Global Marketing Purchasing Plan and Bank Concept

Prowadzenie nowoczesnego biznesu polega na nieustannym dostosowywaniu się do sytuacji na rynku. Najlepsi gracze potrafią wyczuć odpowiedni trend i szybko się do niego dopasować, czerpiąc z tego ogromne korzyści. Jednak aby móc szybko reagować i zamawiać potrzebne produkty natychmiast, potrzebne jest odpowiednie narzędzie.

Polska firma Infinite IT Solutions stworzyła platformę, dzięki której handlowanie przez Internet jest niezwykle łatwe. To system eHurtownia, pozwalający właścicielom mniejszych sklepów i sieci handlu detalicznego na zakup oferowanych produktów. Zamówienia mogą być składane przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Za niezwykle różnorodny asortyment odpowiada dystrybutor hurtowy, który wdraża platformę. Mając dostęp do tego narzędzia, nie będziesz musiał się obawiać, że ktoś uprzedzi twoje plany, a po weekendowej przerwie wrócisz do pracy z poczuciem zmarnowanej szansy. Dlaczego warto stosować ten produkt? Poniżej przedstawiamy kilka argumentów.

Zasada działania platformy eHurtownia

Platformy handlowe są różne – w Internecie można trafić na wiele przykładów tego typu miejsc. W takim razie skąd masz wiedzieć, że właśnie ten produkt zapewni ci sukces i warto się nim zainteresować? Główną zaletą eHurtowni jest dwudziestoletni staż na rynku, co stawia ją na czele listy rozpoznawalności wśród aplikacji B2B na rynku FMCG. W tym czasie zdobyła spore rzesze klientów, a także uznanie dużych sieci handlowych, czy sklepów. Jednocześnie eHurtownia jest stale rozwijana i udoskonalana. Obecnie system oparty jest na najnowocześniejszej technologii, dzięki czemu nieprzerwanie daje satysfakcję swoim użytkownikom.

Możliwość dokonywania transakcji o dowolnej porze jest wykorzystywana przez drobnych sklepikarzy, ale również przez większe sieci handlowe. W jasny i czytelny sposób możesz też uzyskać informację kiedy otrzymasz dostawę zamówionych produktów i jaki jest stan twoich rozliczeń. System umożliwia też dokonywanie reklamacji, a ponadto może być zintegrowany z większością programów magazynowo-sprzedażowych.

Społeczność użytkowników platformy często wskazuje też na wyjątkową przejrzystość i przystępność tej aplikacji. W łatwy sposób można zalogować się do eHurtowni i wybrać interesujące produkty od ulubionego dostawcy. Wszystkie produkty prezentowane są w czytelnych tabelach, w których można dostrzec każdy interesujący szczegół. Dla wygody klientów dystrybutor może wyróżniać produkty objęte promocją.

Współpracę B2B ułatwia możliwość przesyłania dokumentów drogą elektroniczną. Niepotrzebna będzie dodatkowa korespondencja mailowa, czy wysyłanie dokumentów pocztą. Wszystkie formalności można załatwić korzystając z tej aplikacji. Jednak elektroniczny przepływ dokumentów to tylko jedna z dodatkowych funkcji eHurtowni. Różnorodne funkcjonalności platformy to jej mocna strona, którą warto opisać szerzej.

Dodatkowe funkcjonalności platformy pomocne w twoim biznesie

Samo zamawianie produktów lub ich sprzedaż przez platformy internetowe nie jest niczym niezwykłym. Jednak dodatkowe funkcje mogące wesprzeć twój biznes to już pomysł oryginalny i wyróżniający eHurtownię na tle konkurencji. Przede wszystkim poprzez aplikację możesz analizować okresowe raporty czy rozliczenia. Nigdy wcześniej nie dało się w tak przejrzysty sposób sprawdzić opłacalności własnych działań. W jasny sposób ukazane są także twoje limity kredytowe, przez co własne wydatki będziesz miał zawsze pod kontrolą. Dodatkowo jesteś w stanie sprawdzić historię transakcji – w razie potrzeby z łatwością odnajdziesz kontrahenta czy produkt, który sprawdził się w przeszłości. Możesz też przypomnieć sobie wielkość historycznego zamówienia, a nawet ponowić je.

Właściciele małych sklepików, czy też sieci handlowych, z pewnością docenią inne korzyści, jakie daje ta platforma handlu detalicznego. Nie ma potrzeby przepisywania informacji, dzięki czemu unika się pomyłek i oszczędza czas. Ciekawym rozwiązaniem jest również możliwość tworzenia szablonów zamówień, na podstawie których możemy systematycznie zamawiać te same zestawy. Niejednokrotnie ten sposób pozwala szybciej i dokładniej dokonać zamówienia interesujących sklep produktów.

Dzięki rozbudowanym dodatkom funkcjonalnościom, dystrybutorzy mogą w sposób zindywidualizowany prezentować swoje produkty. Z łatwością wprowadzą także promocje, które będą skierowane dla wszystkich sklepów, albo wybranej grupy. Takie materiały wysyłane do kupujących w znaczący sposób podnoszą wartość sprzedaży.

Na koniec warto dodać, że wszystkie transakcje i każdy rodzaj komunikacji między kontrahentami jest doskonale zabezpieczony. Komunikacja prowadzona jest tylko przez zabezpieczone kanały. Wszystkie transmisje szyfrowane są 128 bitowym protokołem SSL. Wobec tego możesz być spokojny o bezpieczeństwo i wysoki poziom prywatności swojego konta na eHurtowni. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie: https://infinite.pl/oferta/ehurtownia.html.

Artykuł partnerski

Komentarze