Podlaski klip do Fame MMA zbliża się do miliona wyświetleń! [WIDEO, FOTO]

Klip promujący nadchodzącą galę Fame MMA nakręcono w Białymstoku. Za pomysł odpowiadają białostoccy filmowcy – Krzysztof Kiziewicz oraz Radovan Lee KEELEE.

Pośród bohaterów teledysku, obok youtuberów, influencerów i raperów, są też białostoccy aktorzy. Klip błyskawicznie zbliża się do 1 000 000 wyświetleń na YouTube. Zdjęcia do teledysku „FAME 11: Fight Club – Sarius x Smolasty” zostały zarejestrowane pod koniec sierpnia w Białymstoku i w gminie Turośń Kościelna. Na terenie jednego z gospodarstw w miejscowości Markowszczyzna zorganizowano plan zdjęciowy, na którym pojawili się celebryci związani z galą.

Podczas realizacji nagrań w jednym miejscu można było spotkać m.in.: Wardęgę, Mixera, Ferrari, Smolastego, Filipka, Miłego Pana, Sariusa i Wojtka Golę.

Cały projekt był objęty tajemnicą aż do momentu premiery klipu.

Podczas zdjęć kręconych na Podlasiu pojawili się również bohaterowie walki wieczoru, która odbędzie się na najbliższej gali, już 2 października.

Mowa oczywiście o zawodowych fighterach – Borysie Mańkowskim i Normanie Parke.

W klipie oglądamy też aktorów Teatru Dramatycznego – Marka Tyszkiewicza i Rafała Olszewskiego.

Za realizację klipu odpowiadają białostoccy filmowcy – Krzysztof Kiziewicz & Radovan_lee86. Jest to już ich kolejny projekt związany z Fame MMA.

Białostoczanie zaprosili do współpracy przy produkcji wielu innych ekspertów z rodzinnego miasta, jak np. Karolinę Maksimowicz, odpowiedzialną za stroje.

Kiziewicz nie pierwszy raz zaprasza znanych i lubianych do nagrywania ich klipów na Podlasiu. W ubiegłym roku w Osowcu zrealizował teledysk do utworu „Pogo” Tomasza Organka.

Fame MMA to polska federacja organizująca galę typu freak show fight, podczas których walczą celebryci, youtuberzy, raperzy, influencerzy czy inne znane osoby ze świata mediów.

Mimo wielu kontrowersji federacja nieustannie rośnie w siłę, zyskując nowych fanów i angażując osoby z pierwszych stron gazet.

Gala Fame MMA odbędzie się już 2 października.

Red. PP, fot. Karol Rutkowski (zdjęcia z planu teledysku)

Komentarze