Podlaskie kandydatki do tytułu miss podczas sesji fotograficznej. Zobacz ZDJĘCIA i WIDEO

To jedno z najważniejszych wydarzeń podczas przygotowań do Gali Finałowej Konkursu Miss Polonia Województwa Podlaskiego 2023. 32 finalistki wzięły udział w wizerunkowej sesji fotograficznej.

Plan zdjęciowy został przygotowany w pięknych wnętrzach restauracji Spokojna Wedding w Łomży. Zespół pracował na blisko 400 mkw. powierzchni, gdzie udało się wykonać aż trzy różne ujęcia.

Finalistki zaprezentowały się w następujących odsłonach: kolorowej i energicznej, nawiązującej do zbliżającej się wiosny oraz typowo kobiecej – eleganckiej, bardzo stonowanej.

Zdjęcia finalistek wykonał fotograf Paweł Wądołowski. Scenografię przygotował sklep z dekoracjami okazjonalnymi Literkowo w Łomży. Dzień na planie zdjęciowym nadzorowała koordynator projektu Karolina Rafałowska, która jednocześnie zrobiła jedną z sesji fotograficznych.

– To pierwsza sesja finalistek Miss Polonia Województwa Podlaskiego. Dziewczyny spotykają się razem dopiero trzeci raz, więc jest to dla nich nowe doświadczenie. Dopiero się poznają. Kandydatki występują w kilku ujęciach i stylizacjach. Zdjęcia z tej sesji będą publikowane na profilach w mediach społecznościowych wraz z opisami naszych kandydatek – mówi Karolina Rafałowska.

Jak przyznają kandydatki, sesja fotograficzna to dla nich duże wyzwanie.

– To była nasza pierwsza sesja zdjęciowa w konkursie Miss Polonia Województwa Podlaskiego. Myślę, że dla wielu z nas był to stresujący moment, ale wspominam tą sesję naprawdę świetnie i mam nadzieję że będzie więcej spotkań z takimi właśnie sesjami – komentuje Linda Filipkowska z Łomży.

– Pozowałyśmy zarówno w sukienkach, jak i w eleganckich ubraniach garniturowych. Już miałam kilka spotkań z innymi kandydatkami, tak że nie stresowałam się za bardzo – opowiada Kinga Kulesza z Zambrowa.

O fryzury finalistek zadbało Studio Fryzur i Kosmetyki Amelia w Łomży, natomiast makijaże wykonały: Jolanta Kołdys, Natalia Ostrowska, Marzena Borzuchowska, Anna Cwalina, Joanna Gwardiak, Aneta Salamucha, Anna Ołdakowska. O ujęcia backstage zadbał Marcin Kossakowski.

Miss Polonia Województwa Podlaskiego 2023 poznamy na początku marca.

Red. PP, fot./wideo Paweł Wądołowski

Komentarze