Polska branża budowlana prezentowała się w Dubaju

W dniach 26 – 29 listopada w Dubaju polskie firmy budowlane zaprezentowały swoją ofertę na jednej z najważniejszych imprez branży budowlanej na świecie – The Big 5.

Wśród czterdziestu polskich wystawców pojawiło się także polskie stoisko informacyjno – promocyjne, organizowane przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu w ramach Branżowego Programu Promocji Budowa i wykańczanie budowli. Ekspertem z branży budownictwa był Mariusz Wasilewski ze Wschodniego Klastra Budowlanego.

Briefing prasowy na polskim stoisku narodowym, wizyta prezesa Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu oraz Ambasadora RP w ZEA – to tylko niektóre z elementów obecności Polski na targach BIG 5 w Dubaju. W ramach briefingu prezentację dotyczącą sektora budowlanego w Polsce wygłosił także ekspert BPP Budowa i wykańczanie budowli Mariusz Wasilewski.

Polskie budownictwo ma wiele do zaoferowania także na rynkach krajów Zatoki (GCC) – wskazał Mariusz Wasilewski. – Z zadowoleniem patrzymy na polskie firmy z branży okien i drzwi, chemii budowlanej, a także wykańczania wnętrz, które przykuwają dużą uwagę lokalnych klientów.

Źródło i fot. WKB

Komentarze