Ponad 100 samochodów Volkswagena dostępnych od ręki

Akcja promocyjna białostockiego dealera Volkswagena – firmy Sieńko i Syn – trwa w najlepsze. Salon oferuje ponad 100 egzemplarzy aut, które dostępne są od ręki, z wysokimi rabatami. Ile można zyskać, decydując się na zakup Volkswagena właśnie teraz?

Nie ma kierowcy, który nie znałby tej niemieckiej marki, kojarzącej się z wysoką jakością i precyzją wykonania. W końcu Volkswagen to od lat jedna z najpopularniejszych i wiodących marek samochodów.

Wbrew pojawiającym się opiniom, auta Volkswagena wcale nie są drogie na tle konkurencji. Wręcz przeciwnie – decydując się na zakup w Autoryzowanym Salonie Dealerskim firmy Sieńko i Syn w Białymstoku, można liczyć na korzyści przekraczające propozycje konkurentów.

Jak podkreśliła Monika Szarejko, kierownik w białostockim salonie Volkswagena Sieńko i Syn, załoga firmy chętnie odpowie na wszelkie pytania. Zaprasza do punktu dealerskiego, mieszczącego się przy ulicy Władysława Wysockiego 65, by przekonać się, że „Akcja Wakacje” warta jest zapoznania.
Tutejszym doradcom zależy, by poznać skonkretyzowane oczekiwania Klienta. Tak, aby mógł wyjechać dokładnie takim autem, jakie sobie wymarzył. Co istotne – dostępność „od ręki” w praktyce oznacza, że oczekiwanie na zamówiony egzemplarz trwa… maksymalnie do dwóch dni.

Czego możemy spodziewać się na wejściu?

Przede wszystkim dużych upustów, dotyczących właściwie całej gamy samochodów osobowych Volkswagena – zapewniają przedstawiciele Sieńko i Syn. – W ofercie posiadamy auta od najmniejszego VW Up!, poprzez Polo, Golf, Arteona, Sharana, do prestiżowego Passata czy SUV-ów jak Touran i Tiguan. Zwykle okres oczekiwania na niektóre modele wydłuża się do kilku miesięcy. Postaraliśmy się jednak, by podczas tego lata podlascy kierowcy mogli cieszyć się nowymi autami praktycznie „od zaraz”.

Warto zauważyć, że rabaty cenowe to nie wszystko. Na klientów czekają bez dodatkowych opłat pakiety przeglądów, przedłużone pakiety obsługi serwisowej Volkswagen Safe+, a na hasło „WAKACJE” kolejne profity, o których chętnie poinformują pracownicy salonu Volkswagena Sieńko i Syn.

Przyjrzyjmy się bliżej wybranym modelom.

Widocznego na zdjęciu Golfa VII generacji w wersji kombi z silnikiem benzynowym 1.8 TSI 4MOTION / 180 KM DSG 6 kupimy już za 129 500 zł brutto (firmy) lub 130 750 zł w przypadku klientów indywidualnych. Wyposażenie to oczywiście pakiet poduszek powietrznych, systemów bezpieczeństwa i poprawiających komfort użytkowania. Do tego – jak i w przypadku kolejnych samochodów – otrzymamy wspomniane powyżej przedłużone okresy obsługi serwisowej czy pomocy serwisowej.

Za Tourana III Highline 1.4 TSI 150 KM w środkowej wersji Comfortline zapłacimy 1078 zł netto miesięcznie w leasingu lub 108 760 zł brutto. Samochód jest wyposażony m. in. w czujniki parkowania, światła LED, Car-Net: App Connect – widok ekranu smartfona na ekranie radia lub nawigacji.

Któż nie zna Passata? To właściwie samochód legenda. Teraz przy zakupie auta dostępnego od ręki z silnikiem 1.8 TSI 180 KM, wyposażonego m.in. w nawigację, światła Full LED zapłacimy 106 300 zł, bądź miesięcznie w leasingu za 1205 zł netto.

Idźmy dalej. Arteon Elegance 2.0 TDI 190 KM DSG to koszt już 177 990 zł. Wymienienie wyposażenia zajęłoby tu zbyt dużo miejsca, bo jest ono naprawdę bogate. Chcesz wiedzieć więcej? SPRAWDŹ

Wspomnijmy jeszcze o małym, miejskim VW Up!, idealnym do codziennych dojazdów do pracy. Tym autem naprawdę świetnie manewruje się na ciasnych parkingach. A do tego spalanie – pozytywnie zaskoczy każdego użytkownika. Cena wersji move up! 1.0/75 KM z manualną 5-biegową skrzynią wynosi 43 790 zł. Zaskoczymy Was miesięczną ratą! Samochód jest dostępny za 425 zł netto miesięcznie z 10% wkładem!

Powyższe to tylko wybrane przykłady. Wypada podkreślić raz jeszcze, że samochodów proponowanych przez Sieńko i Syn w dobrych cenach jest o wiele więcej. No i zawsze można liczyć na dodatkowe korzyści. Zapewniamy: w białostockim salonie Volkswagena lubią rozmawiać. Polecamy!

Sieńko i Syn Dealer Volkswagen
ul. Wysockiego 65
15-168 Białystok
tel. 85 66 44 127
Monika.Szarejko@sienko-i-syn.vw.pl
akcjalato.bialystok.pl
sienko-i-syn.vw.pl

Artykuł partnerski, tekst: Piotr Walczak

Komentarze