Poszukiwane są najbardziej innowacyjne startupy. Powalczą o przepustki do świata wielkiego biznesu

Wschodni Kongres Gospodarczy 2018 / fot. Marek Misiurewicz / Białystok

Poszukiwane są najbardziej innowacyjne startupy z pięciu województw Polski Wschodniej, które będą miały szansę zaprezentować swoje pomysły przed gośćmi Wschodniego Kongresu Gospodarczego w Białymstoku (EEC Eastern Economic Congress).

Twórcy startupów mogą aplikować do konkursu TOP Startup Polski Wschodniej 2019 do 25 sierpnia, aby powalczyć o przepustkę do świata wielkiego biznesu.

Celem konkursu TOP Startup Polski Wschodniej jest wsparcie zarówno projektów i usług zmieniających świat globalnie, jak i tych mniejszych, nowatorskich, wpisujących się w potrzeby lokalnego rynku. Do programu dostanie się 10 wyselekcjonowanych startupów, które zyskają wsparcie w drodze do rozwoju własnego biznesu. Finałowe projekty oceniane będą zarówno pod kątem innowacyjności, jak i potencjału biznesowego.

Dlaczego warto:

– każdy finalista zyskuje szansę na zwiększenie popularności projektu,
– prezentowane startupy otrzymają możliwość uzyskania cennych informacji zwrotnych i zaistnienia w mediach,
– udział w konkursie to także szansa na nawiązanie wartościowych kontaktów biznesowych,
– wybrane startupy zaprezentują swój pomysł na kongresowym forum (stoiska startupów zostaną ulokowane w budynku Opery i Filharmonii Podlaskiej – Europejskiego Centrum Sztuki w Białymstoku),
– przestawiciele startupów zyskają możliwość udziału w debatach panelowych z udziałem ekspertów, przedsiębiorców i odnoszących sukcesy pozostałych startupów.

W konkursie mogą wystartować startupy działające w jednym z pięciu województw: podlaskim, warmińsko-mazurskim, podkarpackim, lubelskim oraz świętokrzyskim. Najlepsze pomysły zostaną wybrane przez eksperckie jury do finałowej dziesiątki i zaproszone na VI Wschodni Kongres Gospodarczy (25-26 września 2019 r.).

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Zgłoszeń można dokonywać TUTAJ

W ubiegłym roku wśród nagrodzonych pomysłów na biznes nie zabrakło tych z województwa podlaskiego.

Red. PP, fot. mat. pras.

Komentarze