Pożyczka dla przedsiębiorcy – jak szybko uzyskać pomoc finansową?

Epidemia koronawirusa zmieniła świat. To nie tylko kryzys medyczny, ale i gospodarczy, być może największy w historii nowożytnej. Zdaniem ekspertów będziemy z niego wychodzić przez wiele lat. Na skutek lockdownu wprowadzonego przez rząd mocno ucierpiało wielu przedsiębiorców. Mowa w tym przypadku nie tylko o branżach takich jak turystyka czy hotelarstwo. Na skutek globalizmu dzisiaj wszystkie procesy produkcyjne są ze sobą ściśle powiązane, a więc nie ma chyba firmy, która nie odczułaby w ogóle negatywnych skutków kryzysu. Co można zrobić w sytuacji, gdy pomoc finansowa oferowana przez rząd to za mało? Czy jedynym rozwiązaniem jest zamknięcie działalności lub zwolnienie pracowników?

Szybka Pożyczka Rozwojowa– pomoc finansowa w dobie koronawirusa na cele inwestycje firmy

Firma Finanza sp. z o.o. Bielska Podlaskiego ma ciekawą ofertę skierowaną właśnie do tych przedsiębiorców, którzy finansowo najmocniej odczuli epidemię koronawirusa. Dzięki Pożyczce Rozwojowej można uratować czy wyprowadzić swoją działalność gospodarczą na prostą. Jak to działa w praktyce?

Pożyczka jest szansą na uzyskanie w krótkim czasie sporej pomocy finansowej, przy czym nie jest wymagany żaden wkład własny. Od dnia zawarcia umowy pieniądze wypłacane są w ciągu 30 dni kalendarzowych. Maksymalny okres spłaty zadłużenia to aż 84 miesiące. Uzyskane w ten sposób środki przeznaczyć można na wydatki, obrotowe i inwestycyjne. Warto przy tym zauważyć, że pożyczka jest udzielana na o wiele korzystniejszych warunkach niż ma to miejsce normalnie.

Na jaką pomoc mogą liczyć przedsiębiorcy, którzy ucierpieli przez koronawirusa?

Niestety wielokrotnie banki odprawiają przedsiębiorców z kwitkiem. Nie chcą udzielać kredytów i pożyczek, zwłaszcza firmom działającym w branżach uznanych za „ryzykowne”, a więc w turystyce, gastronomii czy hotelarstwie. Wyjątkiem od tej reguły jest właśnie oferta firmy Finanza. Oferuje ona wspomnianą Pożyczkę Rozwojową oraz Kredyt ze wsparciem Państwa, który udzielany jest nawet na 10 lat i to bez żadnych dodatkowych zabezpieczeń materialnych.

Więcej informacji na temat pomocy udzielanej przez Finanzę znaleźć można na stronie internetowej: https://wsparciebiznesu.finanzapolska.com/. Po wypełnieniu krótkiego formularza kontaktowego z każdym zainteresowanym kontaktuje się dedykowany konsultant specjalizujący się właśnie w temacie pomocy dla przedsiębiorców. Odpowie on na wszystkie pytania czy wyjaśni ewentualne wątpliwości związane z ofertą Pożyczki.

Artykuł zewnętrzny

 

Komentarze