19-25.08.2016, Kino Helios

Premiery i pokazy specjalne białostockich kin Helios 19-25.08.2016

Konkurs – wygraj bilety

Wraz białostockimi kinami Helios rozdajemy trzy podwójne bilety na dowolnie wybrane przez Was filmy. Zasada jest prosta i niezmienna. Trzy pierwsze osoby, które prześlą nam emaila z imieniem i nazwiskiem oraz tytułem emaila „Helios – przedsiebiorczepodlasie.pl”, będą mogły odebrać bezpłatne zaproszenia z kina Helios w Galerii Jurowiecka. Ruszamy od 14:00. Zaproszenia odbieracie od 17:00. Nasz email: redakcja@przedsiebiorczepodlasie.pl 

—–

BOSKA FLORENCE”
Zaprasza kino HELIOS w Galerii Alfa oraz w Atrium Biała

image001Florence Foster Jenkins kochała muzykę ponad życie. Niestety bez wzajemności. Natura obdarzyła ją słuchem i głosem, które nawet głuchego doprowadziłyby do rozpaczy. Florence jednak pragnęła śpiewem podbić świat i w pewnym sensie jej się to udało. Jako dziedziczka sporej fortuny i narzeczona St Clair Bayfielda, brytyjskiego aktora arystokraty posiadała atuty, przy których jej brak talentu wydawał się nieistotną przeszkodą. Dzięki heroicznym staraniom ukochanego udawało się jej występować na Broadwayu i nagrywać płyty, a przede wszystkim wciąż wierzyć w swój dar. Jednak gdy zapragnęła ukoronować swój tryumf koncertem w słynnym Carnagie Hall, nawet Bayfield wpadł w panikę. Ale czegóż nie robi się dla ukochanej.

ZOBACZ ZWIASTUN

REKINY WOJNY”

 Zaprasza kino HELIOS w Galerii Alfa, Atrium Biała oraz w Galerii Jurowieckiej

image007Prawdziwa historia dwóch dwudziestoparoletnich przyjaciół, Davida Packouza (Jonah Hill) i Efraima Diveroli (Miles Teller), mieszkających w Miami, którym udaje się wykorzystać mało znany projekt rządowy, pozwalający niewielkim firmom brać udział w przetargach na kontrakty dla amerykańskiej armii. Panowie zaczynają skromnie, ale z czasem zgarniają mnóstwo pieniędzy, dzięki czemu żyją jak królowie. Duet wpada w tarapaty, kiedy zdobywa kontrakt o wartości 300 mln dolarów na uzbrojenie wojska stacjonującego w Afganistanie. Aby go zrealizować, przyjaciele muszą podjąć współpracę z „typami spod ciemnej gwiazdy”, którzy okazują się być przedstawicielami rządu Stanów Zjednoczonych.

ZOBACZ ZWIASTUN

 

„BEN-HUR”

 Zaprasza kino HELIOS w Galerii Alfa, Atrium Biała oraz w Galerii Jurowieckiej

image008Bogaty kupiec Juda Ben-Hur żyje w Jerozolimie na początku pierwszego stulecia, w czasach wielkiego niepokoju. Do miasta powraca jego brat Messala, aby stanąć na czele legionów rzymskich i rozprawić się z buntownikami zyskującymi coraz szersze wpływy. Ben-Hur odmawia bratu pomocy w zdławieniu powstania. Oskarżony o zdradę, zostaje skazany na lata ciężkich, niewolniczych prac. Przy życiu trzyma go jedynie myśl o zemście i powrocie do ukochanej. Jego los odmieni pewne spotkanie, dzięki któremu wyrównanie rachunków stanie się realne. Jakie szanse ma jednak niewolnik przeciwko największemu imperium świata?

ZOBACZ ZWIASTUN

„JAK ZOSTAĆ KOTEM”

 Zaprasza kino HELIOS w Galerii Alfa, Atrium Biała oraz w Galerii Jurowieckiej

image016Uzależniony od pracy biznesmen prowadzi bardzo stresujące życie. Pewnego dnia, w wyniku zaskakującego wypadku, zostaje uwięziony… w ciele domowego kota, należącego do jego własnej rodziny. Prowadzi to do serii zaskakujących wydarzeń, a bohater może na własnej skórze sprawdzić trafność powiedzenia, że koty mają dziewięć żyć.

ZOBACZ ZWIASTUN

Zapraszamy do kina! 🙂

Komentarze