Program Polska Bezgotówkowa – dowiedz się więcej!

Jesteś mikro lub małym przedsiębiorcą i prowadzisz punkt handlowo-usługowy? Program Polska Bezgotówkowa jest właśnie dla Ciebie. Dowiedz się więcej i korzystaj!

Rozwój płatności bezgotówkowych w Polsce

Polacy coraz przychylniej podchodzą do płatności bezgotówkowych. Wpływ na to mają zarówno banki, które oferują bezpłatne rozwiązania, jak i sami przedsiębiorcy, którzy zapewniają terminal płatniczy, a co za tym idzie – możliwość przeprowadzenia płatności bezgotówkowej. Czasem jedyną przeszkodą do płatności bezgotówkowej nie jest obawa klienta, ale brak terminala płatniczego w punkcie handlowo-usługowym. Przy okazji warto wspomnieć, że coraz większa część polskiego społeczeństwa jako preferowaną metodę płatności podaje właśnie transakcje bezgotówkowe. Jako główne powody takiego wyboru podaje przede wszystkim innowacyjność, szybkość oraz wygodę – to wszystko jasno pokazuje potrzeby rynku.

Program Polska Bezgotówkowa

Czym jest Program Polska Bezgotówkowa? To inicjatywa Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Związku Banków Polskich, organizacji płatniczych, agentów rozliczeniowych oraz wydawców kart, za sprawą których powstała Fundacja Polska Bezgotówkowa. Jej celem jest promocja i popularyzacja transakcji bezgotówkowych w Polsce. Jeśli jesteś mikro lub małym przedsiębiorcą i prowadzisz punkt handlowo-usługowy (ponadto nie oferujesz jeszcze swoim klientom możliwości, jakie dają płatności bezgotówkowe) to program jest właśnie dla Ciebie. Co dokładnie możesz zyskać dzięki Programowi Polska Bezgotówkowa:

– terminal płatniczy za darmo (do 3 sztuk)

– wsparcie techniczne

– 0% prowizji przez 12 miesięcy (transakcje Visa i Mastercard)

Możesz także liczyć na wsparcie ze strony eService, które zapewni Ci:

– terminal płatniczy na własność

– 0% prowizji przez 12 miesięcy (transakcje Diners Club, UPI oraz płatności BLIK)

– proces możesz przeprowadzić online – szybko i wygodnie

Terminal za 0 zł

Pamiętaj, że dzięki Programowi Polska Bezgotówkowa możesz otrzymać terminal za 0 zł (terminal standardowy oraz terminal Smart D220). Poznaj specyfikację i możliwości, jakie daje Ci wybrany terminal płatniczy oraz odkryj odpowiedź na pytanie, jaki terminal płatniczy wybrać na stronie https://bezgotowki.pl/. Znajdziesz tam także szczegółowy poradnik dotyczący Programu Polska Bezgotówkowa.

Artykuł partnerski

Komentarze