Z przytupem w nowy sezon. Dni otwarte klubu Mrs. Sporty pełne atrakcji

Akcja odbyła się w Białymstoku w piątek, a w Hajnówce – w minioną sobotę. W programie – poza prelekcjami, zdrowymi przekąskami czy treningiem personalnym – znalazło się wiele darmowych zabiegów i konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Klub zachęcał, by na dzień otwarty Mrs. Sporty każda klubowiczka wzięła koleżankę. Na zachętę nowe panie otrzymywały torby sportowe, a stałe bywalczynie podręczniki żywieniowe, w których znajduje się m.in. wiele porad dotyczących tego, jak unikać najczęstszych dietetycznych błędów. W konkursach sportowych i loteriach można było także wygrać wiele kobiecych gadżetów.

Organizatorom udało się pozyskać ciekawych sponsorów, właściwe stworzyli prawdziwą kobiecą ligę, która działała na rzecz poprawy urody, kondycji i samopoczucia pań. Od klubu zainteresowane uczestniczki w Hajnówce i Białymstoku dostały w prezencie pakiety startowe, za które w innym przypadku trzeba zapłacić 120 zł, a także klubową torbę sportową.

Pakiet jest podstawą do opracowania personalnego treningu i indywidualnej diety dla każdej klubowiczki. Powstaje w oparciu o wywiad medyczny i analizę składu ciała oraz rozmowy z trenerami i dietetykiem. Określa punkt wyjścia, a także cele, które trenująca zamierza osiągnąć. Panie, które chciały podczas dnia otwartego skorzystać z konsultacji treningowej i dodatkowo mieć trening personalny, wcześniej umawiały się telefonicznie, osobiście, bądź przez stronę www, by trener zarezerwował czas specjalnie dla nich. Od tego sezonu Mrs. Sporty honoruje też popularne karty OKSystem.

Każda kobieta, która w piątek odwiedziła Mrs. Sporty w Białymstoku, mogła zrobić sobie dokładną analizę składu ciała, poddać się masażowi receptorów stóp, dłoni i pośladków lub skorzystać z zabiegu kosmetycznego z wykorzystaniem komórek macierzystych, liftingującego, podkreślającego owal twarzy oraz ujędrniającego skórę. Wszystkie zabiegi były bezpłatne.

Odbyła się też seria prelekcji. Danuta Bączek, coach zdrowia, opowiedziała o „Zegarze biologicznym w naszym życiu”. Dr Anna Dudzienko, rehabilitantka, radziła, co robić, by zachować zdrowy kręgosłup i stawy. Eksperci z Salamandra Beauty Clinic opowiadali o właściwej pielęgnacji skóry, by jak najdłużej zachowała młodość. Anna Kuczkin z firmy „100 Kalorii” udzielała prostych i skutecznych wskazówek dietetycznych. Można też było skorzystać z konsultacji u projektantów wnętrz z firmy Arino House, bo jak wiadomo kobiece poczucie piękna nie dotyczy tylko ciała, ale też całego otoczenia.

Klub ponadto proponował słodkie przekąski, przygotowane przez firmę „Na wagę zdrowia”.

Z wielu atrakcji, zabiegów i promocji, które dzień wcześniej odbyły się w Białymstoku, w sobotę można było skorzystać w klubie Mrs. Sporty w Hajnówce.

Na panie czekały ciekawe nagrody w konkursach i loteriach, a te kobiety, które zdecydowały się na regularne treningi z Mrs. Sporty, otrzymały pakiet startowy bezpłatnie. Miały też wykonaną darmową analizę składu ciała, masaż receptorów stóp, dłoni i pośladków. Mogły skorzystać z konsultacji z dietetykiem i projektantem wnętrz z Arino House.

Dodatkowo uczestniczki wydarzenia w Hajnówce mogły wziąć udział w warsztatach rozwoju osobistego prowadzonych przez Małgorzatę Jastrzębską. Salon optyczny Doktor Marchewka zapraszał na bezpłatne badanie wzroku, kosmetyczki z Mary Kay na gratisowy makijaż, a firma Porcje Zdrowia na degustacje swoich dietetycznych specjałów. W programie znalazło się także komputerowe badanie cery, a Gabinet Beauty Sphere z Hajnówki zaoferował uczestniczkom wydarzenia bony na zabieg liporadiologiczny na brzuch lub uda albo infuzję tlenową na twarz.

Red. PP, fot. mat. pras.

Komentarze