Pub Piwnica Astoria – w nowej odsłonie. Ma być dobra muzyka, bogate menu i sportowe emocje

Już w sobotę, 8 grudnia, w Białymstoku na Rynku Kościuszki otwarty zostanie pub Piwnica Astoria. Ma on być miejsce spotkań, transmisji meczów i rozrywki pod tytułem Ekstraklasa. Przedstawiciele lokalu zapewniają, że będzie to pub sportowych emocji. Jak tłumaczą, na mapie lokali Białegostoku brakowało miejsc, w których w gronie przyjaciół można obejrzeć mecz i smacznie zjeść, stąd pomysł na nową „markę” w mieście.

Lokal pod szyldem Piwnica Astoria zastąpi dotychczas funkcjonujący w tym miejscu pub, ma całkowicie odmienny charakter i wnętrze.

Inauguracji pubu towarzyszyć będzie tegoroczny mistrz LFA – Lowlanders. Zawodnicy mają być stałymi bywalcami lokalu, spędzając czas na oglądaniu najważniejszych wydarzeń sportowych. Pub wyposażony jest w kilka monitorów do emitowania transmisji telewizyjnych, tak by każdy w pełni komfortowo mógł poczuć sportową adrenalinę.

Obecność białostockiej drużyny futbolu amerykańskiego nie oznacza, że pub jest adresowany wyłącznie dla miłośników tej dyscypliny, wprost przeciwnie – to ma być miejsce, które łączy fanów sportu i jego sympatyków.

Klubowe wnętrze, dobra muzyka i bogate menu – zdaniem zarządzających Piwnicą Astoria – z pewnością przyciągną także klientelę w postaci płci pięknej.

Kuchnia ma serwować dania do 1.30 w nocy.

Lokal będzie czynny od wtorku do soboty w godz. 18.00 – 2.00 oraz w niedzielę w godz. 18.00 – 24.00.

W dzień otwarcia planowane jest wspólne kibicowanie podczas meczu Jagiellonii.

Trzymamy kciuki za naszych! Zapraszamy w sobotę na otwarcie pubu Piwnica Astoria! Niech wszystkim udzieli się moc sportowej energii! – zachęca menadżer Tomasz Łoskot.

Właścicielem Piwnicy Astoria jest PSS Społem Białystok.

Red. PP, fot. facebook.com/CentrumAstoria

Komentarze