Razem na finał Pucharu Polski! Oni zawsze blisko Jagi!

Już 2 maja 2019 r. Jagiellonia Białystok stanie przed szansą powtórzenia historycznego wyczynu z 2010 roku, kiedy to zdobyła Puchar Polski w piłce nożnej, pokonując w finale Pogoń Szczecin 1:0. Tym razem przeciwnikiem będzie Lechia Gdańsk. Mecz rozpocznie się na Stadionie Narodowym w Warszawie o godzinie 16.00.

Nareszcie! – cieszy się Łukasz Lenda z firmy Nord Auto, prowadzącej w Białymstoku Autoryzowany Salon Dealerski samochodów marki Volvo. – Od ponad roku jesteśmy sponsorem technicznym Jagiellonii i nasza współpraca nabiera rozpędu. Razem jesteśmy nastawieni na osiąganie kolejnych sukcesów i podnosimy poprzeczkę coraz wyżej. To, że w obecnym sezonie Jadze nie poszło w Ekstraklasie, nie zmienia faktu, że to wielka drużyna.

Dlatego też trzeba to przyznać – Volvo, jako marka prestiżowa, premium, produkująca najbezpieczniejsze samochody na świecie, jak żadna inna pasuje do Jagiellonii. Sami pracownicy Nord Auto podkreślają również, że są zagorzałymi kibicami, dlatego nie trzeba było się długo zastanawiać nad nawiązaniem ścisłej współpracy, która ma jeden cel – zdobywać kolejne szczyty.

Na początku 2018 roku przedstawiciele obu spółek podpisali umowę, na mocy której na okres dwóch lat Jagiellonia otrzymała cztery wybrane samochody Volvo. Decyzja o tym, jakie modele wytypować, nie był łatwy, bo i każde auto ma swoje zalety.

Ostatecznie żółto-czerwoną flotę zasiliły: Volvo V40, dwa Volvo V40 Cross Country oraz najpopularniejsze w gamie – Volvo XC60. Wszystkie auta wyposażone są w silniki dwulitrowe, benzynowe, ze skrzyniami automatycznymi.

Z nawiązania współpracy zadowoleni byli i przedstawiciele Nord Auto (z ramienia tej firmy umowę podpisała prezes Katarzyna Arefiew), i Jagiellonii.

Mamy nadzieję, że udostępnione przez nasz salon modele aut, ułatwiają i będą nadal ułatwiać codzienną pracę klubowi oraz pozwolą jej przedstawicielom bezpiecznie przemieszczać się w wybrane miejsca – mówi Łukasz Lenda z Nord Auto.

I podkreśla, że dla wszystkich miłośników białostockiej drużyny, zagorzałych fanów piłki nożnej prosto z Podlasia, Autoryzowany Dealer Volvo w Białymstoku przewidział dodatkowe rabaty. Każdy klient, który podczas zakupów przyzna, że jestem fanem Jagiellonii, będzie mógł liczyć na specjalne warunki obsługi. Szczegółów udzielają doradcy w salonie samochodowym Volvo Nord Auto, znajdującym się przy alei Jana Pawła II 89.

Przypomnijmy, że Nord Auto dwukrotnie uznane zostało najlepszym dealerem samochodów marki Volvo – w 2012 i 2014 roku. Pod uwagę brano m.in. poziom obsługi klienta, realizację planów sprzedaży, jakość serwisu czy udział w segmencie premium.

W konkursie oceniano każdy aspekt działania prowadzonego przez dealera. Znaczenie miała zarówno liczba sprzedawanych samochodów nowych i używanych – oceniana poprzez realizację planów i udział w sprzedaży na lokalnym rynku, jak i jakość obsługi klientów badana w kilku aspektach: od tajemniczego klienta po ankiety klientów. Oceniana była również sprzedaż produktów finansowych jako elementów ułatwiających klientom realizację zakupu.

Kolejna kluczowa kategoria to obsługa posprzedażna oferowana przez serwis, gdzie fundamentalne znaczenie ma ocena klientów podsumowująca zarówno jakość oferowanych usług, komfort korzystania z serwisu, jak i sympatyczną atmosferę. Ostatnim elementem był marketing punktu dealerskiego, czyli dostosowanie prowadzonych akcji do oczekiwań klientów, a więc spowodowanie, aby zawsze chętnie brali udział w spotkaniach, działaniach i funkcjonowaniu punktu dealerskiego.

Kontakt do salonu Volvo Nord Auto Białystok:
al. Jana Pawła II 89
tel. 85 651 44 36
www.nordauto-bialystok.volvocars-partner.pl

Piotr Walczak, artykuł partnerski, zdjęcie pochodzi z fanpage’a Volvo Nord Auto Białystok na Facebooku (z lewej: Katarzyna Arefiew, prezes Nord Auto, z prawej: Agnieszka Syczewska, wiceprezes Jagiellonii Białystok)

Komentarze