20 kwietnia 2017, Hotel Ibis Styles Białystok

Reklama na Facebooku. Szkolenie z Moniką Czaplicką

Jak zwiększyć skuteczność reklam na Facebooku? Co działa? Jakie formy reklamowe wybrać? Zapraszamy na pierwsze w Białymstoku otwarte szkolenie z Moniką Czaplicką.

Czego się nauczysz?
Podczas intensywnego szkolenia Monika wyjaśni najważniejsze kwestie, zdradzi swoje dobre praktyki i przedstawi kejsy. Na warsztatach dowiesz się m.in.:
👉 Jak optymalizować kampanie?
👉 Jakie formy reklamowe wybierać?
👉 Jak targetować kampanie?
👉 Które dane są ważne i jak je czytać ze zrozumieniem?

Dla kogo?
👉 community managerów
👉 przedsiębiorców
👉 każdego, kto reklamuje swoją firmę / instytucję / działalność w social media

Prowadząca: Monika Czaplicka
W branży online i social media od 11 lat. Z wykształcenia socjolożka, pra­cuje w swojej agencji Wobuzz. Pro­wa­dzi popularny fan­page Kryzysy w social mediach wybuchają w weekendy oraz bloga czaplicka.eu. Specjalizuje się w kryzysach, hejcie i dbaniu o reputację. Jej debiu­tancka książka „Zarzą­dza­nie kry­zy­sem w social media” nakła­dem wydaw­nic­twa Helion doczekała się dodruku po kilku miesiącach od pierwszego wydania i tytułu bestsellera. Jedna z autorek II tomu Biblii E-biznesu (nagrodzonej książkowym Oskarem). Ceniona prelegentka na wielu wydarzeniach i konferencjach branżowych (gdzie bywa również nagradzana jako najlepsza mówczyni). Wśród jej klientów znajdują się takie marki jak PZU, Empik, dr. Oetker, Łazienki Królewskie, BGŻ BNP Paribas, Provident czy KRPM.

Szczegóły i rejestracja na www.goldandfinch.pl/reklama_facebook Każde szkolenie Gold&Finch 10% taniej na hasło „Przedsiębiorcze Podlasie”. Sprawdź inne szkolenia na www.przedsiebiorczepodlasie.pl/szkolenia

 

Komentarze