Rozwiązania do druku i automatycznej aplikacji etykiet CAB

Drukarki etykiet CAB w ofercie HIT-Kody Kreskowe- najprostsza droga do osiągnięcia przewagi konkurencyjnej przy drukowaniu etykiet.

Drukarki etykiet CAB w ofercie HIT-Kody Kreskowe– najprostsza droga do osiągnięcia przewagi konkurencyjnej przy drukowaniu etykiet.

W dzisiejszym otoczeniu biznesowym nieodzownym staje się zastosowanie profesjonalnych systemów druku etykiet. Niemiecki producent drukarek do etykiet CAB posiada w swojej ofercie kilka ciekawych rozwiązań, które pozytywnie zmienią proces zadruku etykiet.

Drukarki etykiet klasyczne

CAB to producent uznanych drukarek etykiet serii SQUIX– drukarki etykiet o zastosowaniu przemysłowym, umożliwiające wydruk etykiet w rozdzielczości 200,300 lub 600 dpi, w szerokości od 2 do 6 cali. Drukarki tego typu umożliwiają zadruk etykiet termicznie termotransferowo (przy użyciu taśm termotranferowych).

Do zastosowań półprzemysłowych CAB oferuje rozwiązanie serii EOS umożliwiające zadruk w rozdzielczości 200 i 300 dpi, w szerokości 4 cali.

Dla najmniejszych ilości drukowanych etykiet wystarczające są drukarki CAB Mach– małe biurkowe rozwiązania, ale oferujące nawet wariant wydruku 600 dpi- Mach 4.

Rozwiązania nietypowe

Konsultanci HIT-Kody Kreskowe znajdą rozwiązania dla bardziej wyszukanych wyzwań związanych z drukiem etykiet. Zgodnie z normami GHS (globalne standaryzowane normy oznakowania produktów niebezpiecznych) towary niebezpieczne winny być oznaczane etykietami samoprzylepnymi z nadrukiem dwukolorowym. CAB XC  to drukarka etykiet dwukolorowych. Jest ona wyposażona w dwa mechanizmy druku termotransferowego, a rodzaj drukowanych kolorów zależny jest od wybranego koloru taśm termotransferowych.

Print&Apply- etykieciarki automatyczne

HIT-Kody kreskowe wdraża nie tylko drukarki etykiet samoprzylepnych, ale również systemu druku i aplikacji etykiet (etykieciarki automatyczne). CAB Hermes oraz Cab S1000 to rozwiązania do zadruku i aplikacji etykiet bezpośrednio na produktach. Zastosowanie różnego rodzaju technologii aplikujących pozwala na automatyczne naklejanie etykiet bardzo małych, owijek, etykiet paletowych i wielu wielu innych.

Artykuł partnerski

Komentarze