Sale konferencyjne w Zakopanem – przewodnik po najlepszych miejscach na twoje wydarzenie

Zakopane to jedna z najbardziej znanych w Polsce miejscowości turystycznych. Każdego roku gości setki tysięcy turystów indywidualnych, tysiące zorganizowanych wycieczek, ale również ogromną liczbę spotkań i konferencji biznesowych oraz naukowych. Zdawać by się mogło, że na tyle wydarzeń zabraknie miejsca w tej miejscowości. Jak się jednak okazuje baza turystyczna, w tym konferencyjna, jest całkiem spora. Oto kilka obiektów konferencyjnych, którymi warto zainteresować się organizując wydarzenie firmowe.

Nosalowy Dwór

Nosalowy Dwór to jeden z największych obiektów hotelowych w Zakopanem. Zgodnie z zapewnieniami właścicieli jest on w stanie pomieścić nawet do 1200 osób biorących udział w organizowanym wydarzeniu. Poza dobrze wyposażonymi salami konferencyjnymi Nosalowy Dwór oferuje również usługi restauracyjne, 1000 miejsc noclegowych i zaplecze SPA pozwalające odprężyć się uczestnikom konferencji.

Grand Hotel Stamry

Grand Hotel Stamry to kolejny obiekt mający w swojej ofercie organizację spotkań biznesowych i konferencji. Jest znacznie mniejszy od Nosalowego Dworu, aczkolwiek przedsiębiorcy chętnie korzystają z jego usług. Trzy sale konferencyjne Zakopane udostępniane przez Hotel mogą pomieścić od 45 do 180 osób. Grand Hotel Stamry posiada również salę bankietową, restaurację i miejsca noclegowe dla gości. Uczestnicy wydarzenia w wolnej chwili mogą skorzystać z baru i siłowni.

Zespół Pensjonatów „Dolina Białego”

Firmy organizujące mniejsze spotkania branżowe w Zakopanem i chcące zapewnić ich uczestnikom bardziej domową atmosferę coraz chętniej wybierają sale konferencyjne oferowane przez pensjonaty. Zespół Pensjonatów „Dolina Białego” w swojej ofercie posiada dobrze wyposażoną salę konferencyjną mogącą pomieścić 80 osób, ponadto możliwe jest zorganizowanie posiłków i noclegu dla wszystkich uczestników. Dodatkowo Zespół Pensjonatów posiada szeroką ofertę atrakcji do wykorzystania w czasie wolnym od prelekcji.

Zakopane to typowo turystyczna miejscowość mająca mocno rozbudowane zaplecze noclegowo-gastronomiczne. Wiele hoteli i pensjonatów w swojej ofercie posiada organizację wydarzeń biznesowych. W zależności od liczby uczestników oraz wymagań organizatorów Zakopane oferuje sale konferencyjne w dużych, luksusowych hotelach a także w nieco bardziej domowych warunkach w pensjonatach.

Artykuł partnerski

Komentarze