SiNSAY ma nowy salon w Białymstoku

W Outlet Białystok SiNSAY otworzył swój nowy salon. Sklep o powierzchni ponad 1200 metrów kwadratowych został urządzony w stylu nowoczesnym. Wystrój wnętrza bazuje na jasnych, subtelnych barwach, które mają stanowić współgrające tło z tegoroczna kolekcja marki.

W nowej przestrzeni wielbiciele marki znajdą bogaty asortyment modnych ubrań i dodatków dla kobiet oraz mężczyzn, a także kolekcję dla najmłodszych, która ze względu na swoją jakość i przystępność cenową, wciąż podbija serca klientek SiNSAY. Projekty charakteryzuje zróżnicowana kolorystyka i wzornictwo zgodne z najnowszymi trendami. Cała oferta marki wyróżnia się atrakcyjnymi cenami.

SiNSAY to marka, która od 2013 roku serwuje najnowsze trendy w przystępnych cenach. Poza modą dla nastolatek, która pozostaje w DNA marki, w ofercie znajdują się ubrania i dodatki dla kobiet oraz mężczyzn, a także odzież dla dzieci. Całość uzupełniają produkty i akcesoria kosmetyczne oraz elementy wyposażenia wnętrz, co przypieczętowuje status prężnie działającej marki lifestyle’owej.

Red. PP, fot. mat. pras.

Komentarze