„Sołectwo w sieci” – konkurs i możliwość bezpłatnego stworzenia strony Gminy

Urząd Miasta Rajgród zachęca do udziału w konkursie organizowanym przez Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów. Jest to konkurs na najlepszą wiejską stronę internetową „SOŁECTW@ w sieci”.

W tym miesiącu wystartowała III edycja ogólnopolskiego konkursu na najlepszą, wiejską stronę internetową „SOŁECTW@ w sieci”.

do końca lipca bieżącego roku administratorzy wiejskich stron internetowych z całej Polski będą mogli zgłaszać swoje strony do trzeciej edycji konkursu „SOŁECTW@ w sieci”.

Poprzednie dwie edycje konkursu pokazały nam, że jest to dobry kierunek działania. Dlatego w tym roku, nieco później, ale z nie mniejszym zaangażowaniem, ogłaszamy kolejną edycję konkursu. Nowością jest powiązanie go z naszą nieco młodszą inicjatywą jaką jest portal Naszawioska.pl – mówi Senator Ireneusz Niewiarowski, prezes Krajowego Stowarzyszenia Sołtysów oraz pomysłodawca konkursu.

Dla tych sołectw, które jeszcze nie posiadają swojej strony internetowej przygotowaliśmy innowacyjne narzędzie do bezpłatnego zakładania swoich stron internetowych. Jest to portal Naszawioska.pl. Informacje o portalu również znajdują się w załączniku. Dla chętnych gmin organizujemy szkolenia dla sołtysów w celu zakładania takich stron internetowych.

W razie wszelkich pytań dotyczących portalu lub konkursu prosimy o kontakt do koordynatora projektu: Patryka Węgierkiewicza pod adresem biuro@ominia.pl lub numerem telefonu 605-123-007

W załączeniu do artykułu znajduje się List oraz Informacja dotycząca konkursu.

Komentarze