Sprawdź terminy szkoleń z Prawa Zamówień Publicznych 2022 w Białymstoku

Prawo zamówień publicznych to złożone zagadnienie, które dotyczy wielu obszarów. Jest związane zawsze wtedy, gdy pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcą jest zawierana umowa na świadczenie dostaw, usług czy robót budowlanych. Dowiedz się, jakie zagadnienia są poruszane podczas kursu PZP i gdzie można się na niego zapisać w Białymstoku.

Jakie zagadnienia są poruszane podczas szkolenia z prawa zamówień publicznych – Białystok

Szkolenia z zakresu prawa zamówień publicznych są zazwyczaj polecane osobom pracującym przy przetargach, komisjach kwalifikujących oraz w sektorze finansów publicznych. Warto jednak wiedzieć, że znajomość tego zagadnienia może się przydać nie tylko podczas wykonywania obowiązków zawodowych, ale już na etapie starania się o pracę w placówce administracyjnej. Dlatego udział w szkoleniach z prawa zamówień publicznych organizowanych np. w Białymstoku jest możliwy dla każdej osoby zainteresowanej tą dziedziną. Podczas takiego kursu są szeroko omawiane następujące kwestie:

 • działanie i obsługa platformy elektronicznej do zamówień publicznej,
 • aktualne zmiany w zakresie PZP,
 • sposób realizacji zamówień do 130 tys. zł i powyżej tego progu,
 • szacowania wartości zamówień,
 • kwalifikowanie wykonawców,
 • sposób przygotowywania umów dotyczących zamówienia publicznego,

To tylko kilka punktów, które mogą być realizowane podczas szkolenia PZP Białystok.

Czy warto zapisać się na szkolenia PZP – Białystok

Dobre szkolenia z prawa zamówień publicznych wiążą się z poniesieniem kosztu, dlatego każdy potencjalny uczestnik zastanawia się, co może uzyskać przez udział w takim warsztacie. Wśród atutów ukończenia kursu PZP można wymienić:

 • dokładne zapoznanie się z przepisami prawa zamówień publicznych

Praca związana z procedurami przeprowadzania zamówień publicznych wymaga ścisłego postępowania według określonych przepisów. Jednak ustawodawstwo szybko ulega zmianie, a na przepisy dotyczące PZP ma wpływ również sytuacja geopolityczna. Jedną z ostatnich zmian jest wyłączenie uczestnictwa w zamówieniach publicznych podmiotów rosyjskich. Uczestniczenie w sprawdzonym szkoleniu z prawa zamówień publicznych w Białymstoku to sposób na usystematyzowanie oraz uaktualnienie wiedzy.

 • rozwój zawodowy

Podjęcie pracy w sektorze finansów publicznych może wymagać znajomości PZP. Dlatego ogromnym atutem przy aplikowaniu na taką ofertę będzie certyfikat ukończonego kursu. Podobnie sytuacja może się przekładać na możliwości awansu. W wielu instytucjach promocja na inne stanowisko jest obwarowana formalnymi wymogami co do kwalifikacji pracownika. Ukończenie szkolenia PZP w Białymstoku może być skutecznym sposobem na osiągnięcie awansu podczas negocjacji z przełożonym.

 • lepsza znajomość procedur przy składaniu ofert

Szkolenia z prawa zamówień publicznych organizowane w Białymstoku są niezwykle przydatne wśród wszystkich podmiotów uczestniczących w przetargu. Na takim szkoleniu skorzystać mogą zarówno Zamawiający, Zamawiający sektorowi oraz Wykonawcy. Lepsza znajomość PZP wpłynie pozytywnie na jakość ofert oraz zrozumienie całego procesu.

Z powodu takich zalet szkolenia PZP cieszą się dużą popularnością.

Gdzie są prowadzone szkolenia z prawa zamówień publicznych – Białystok

Decyzja o uczestnictwie w szkoleniu z prawa zamówień publicznych to jedna sprawa, inna natomiast dotyczy wyboru firmy organizującej warsztaty. To istotne, aby:

 • organizowała szkolenia stacjonarne i online

Taką ofertę ma np.  Centrum Doradztwa i Kształcenia „Nowe Przetargi”. Dzięki temu można korzystać z preferowanej dla siebie formy prowadzenia szkolenia.

 • miała doświadczenie w prowadzeniu kursów PZP

Warto korzystać z usług ośrodków szkoleniowych, które już zrealizowały warsztaty z prawa zamówień publicznych. Dzięki temu można liczyć na wysoką jakość warsztatów z wiedzą ekspercką włącznie. Do tego firmę z doświadczeniem łatwiej zweryfikować po opiniach kursantów poprzednio organizowanych szkoleń.

Jeśli jesteś zainteresowany kursem PZP, to więcej informacji możesz uzyskać, wchodząc a  noweprzetargi.pl/zamowienia-publiczne, na stronie dowiedz się o najbliższych terminach szkoleń z prawa zamówień publicznych organizowanych w Białymstoku.

Artykuł partnerski

Komentarze