Jak sprawić, by 80% Twoich klientów pochodziło z rekomendacji? Zaproszenie na spotkanie w Łomży

Towarzystwo Biznesowe Białostockie istnieje już 2 lata. Przedsiębiorcy z Białegostoku i regionu spotykają się na śniadaniach biznesowych, a już wkrótce pojawi się też możliwość udziału w spotkaniach wieczornych. Wreszcie nadszedł czas na kolejną grupę Towarzystw Biznesowych w województwie podlaskim. Czy przedsiębiorcy z Łomży wykorzystają tę szansę? Spotkanie otwarte Towarzystwa Biznesowego Łomżyńskiego odbędzie się w środę, 23 maja, o godz. 8, w Zajeździe Ryś w Łomży.

Uważam, że networking jest jedną z kluczowych kompetencji przedsiębiorcy. Bo to jest po prostu sprawdzony sposób na budowanie wokół siebie sieci dobrych i sprawdzonych relacji – powiedział Franciszek Niemyski, Dyrektor Krajowy Towarzystw Biznesowych SA, który będzie specjalnym gościem spotkania z łomżyńskimi przedsiębiorcami.

Franciszek Niemyski współtworzy Towarzystwa Biznesowe niemal od samego ich powstania, czyli od 2010 roku. W ciągu 8 lat zorganizował ponad 800 networkingowych spotkań dla przedsiębiorców. Na spotkaniu w Łomży przedstawi temat: „Jak sprawić, by 80% Twoich Klientów pochodziło z rekomendacji?”.

Ja z Towarzystwami Biznesowymi związałem się już kilka la temu i po jakimś czasie stała się taka dziwna rzecz, że w zasadzie nie robię już biznesu z nikim spoza Towarzystw. Z kilku powodów. Po pierwsze dlatego, że w Towarzystwach znajduję wszystko to, czego potrzebuję. Czyli wszystkie możliwe branże, które albo mogą supportować mój biznes, albo takie, którym ja mogę sprzedać swoje usługi. Natomiast druga sprawa to to, że Towarzystwa dają mi komfort, że ludzie, z którymi współpracuję, są ludźmi uczciwymi, którzy wyznają te same wartości co ja. I mam świadomość, że faktury zostaną zapłacone, że jak będę potrzebował pomocy, to tę pomoc znajdę – powiedział na spotkaniu z Romanem Kluską w Radomiu (odbyło się 13 marca 2018 roku) Marcin Konik-Korn (firma SL Projekt), Prezes Towarzystwa Biznesowego Krakowskiego.

Towarzystwa Biznesowe działają w kilkunastu miastach Polski. Nie tylko w dużych ośrodkach, takich jak Warszawa, Trójmiasto, Poznań, Wrocław i Kraków, ale też w takich miastach jak Siedlce czy Biała Podlaska. Niedawno wystartowało Towarzystwo Biznesowe Radomskie. Czas na Łomżę.

Jaką przyszłość ma przed sobą Towarzystwo Biznesowe Łomżyńskie? Siłą Towarzystw Biznesowych są ludzie, którzy je tworzą. Dlatego wiele zależy od tego, czy przedsiębiorcy z Łomży i regionu zaangażują się w ten projekt. Pewno jest jedno: Towarzystwo Biznesowe Łomżyńskie to wielka szansa – szansa dla łomżyńskich przedsiębiorców na rozwój osobisty oraz rozwój swoich firm. Z korzyścią dla miasta i regionu.

Co zrobić, żeby 23 maja wziąć udział w spotkaniu otwartym Towarzystwa Biznesowego Łomżyńskiego?

Zapisy na spotkanie oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronie:
https://otwartelomza.evenea.pl/

W razie pytań dotyczących samego spotkania lub Towarzystw Biznesowych warto skontaktować się Pawłem Sędziakiem: p.sedziak@towarzystwabiznesowe.pl

Komentarze