Świąteczna kolekcja z Podlasia już na rynku. W kreacjach – Rozalia Mancewicz [FOTO]

Maral Trendy znowu zachwyca. Tym razem prezentuje kolekcję „Christmas Time”. Seria kreacji w typowo świątecznych barwach oczaruje niejednego mężczyznę i z pewnością przypadnie do gustu miłośniczkom klasyki i elegancji. Tym bardziej, że unikalne wzory prezentuje Rozalia Mancewicz – modelka, zdobywczyni tytułu Miss Polonia w roku 2010.

Autorskie propozycje Maral Trendy, firmy mieszczącej się w Ignatkach k. Białegostoku, jak zawsze są delikatne, skromne, a zarazem eleganckie i efektowne. Panie, które sięgną po najnowsze kreacje tej marki, zarówno podczas rodzinnych spotkań, jak i sylwestrowego szaleństwa, będą wyglądały olśniewająco.

Na czas świąt projektanci marki proponują wybór czerwonej, klasycznej sukienki. Może to być również luźna, jedwabna tunika (biała lub czerwona) połączona z prostymi, czarnymi spodniami.

Na balu karnawałowym można z powodzeniem wystąpić w sukni z różnobarwnych cekinów. Cekiny od kilku sezonów odgrywają niesłabnący trend w modzie, o czym projektanci marki Maral Trendy doskonale wiedzą, wykorzystując je w swoich kreacjach.

Tworząc „Christmas Time”, jak zawsze zresztą, korzystaliśmy z wysokogatunkowych tkanin: wełny, jedwabiu, bawełny w połączeniu z włoskimi, delikatnymi dodatkami. Barwy które dominują to biel, czerwień oraz beż, ale pojawia się też symbol klasyki, czyli czerń – mówi Łukasz Marchiel, współwłaściciel marki Maral Trendy.

Nową kolekcję poleca Rozalia Mancewicz, która podczas ciepłej, bożonarodzeniowej sesji wystąpiła wspólnie z mężem. Za makijaż odpowiadała Anna Tarnacka, stylistykę włosów wykonała Paulina Koronkiewicz, a autorami zdjęć są Magda i Paweł Ławreszuk.

Wszystkie kreacje dostępne są m.in. w sklepie internetowym firmy oraz w wybranych butikach, np. Lala Atelier.

Co ciekawe, kreacje Maral Trendy podbijają również serca kobiet w Nowym Jorku. Kreacje można kupić w butiku Solo Fashion NY, również te, pochodzące z kolekcji świątecznej.

Maral Trendy to rodzinna firma, która na rynku istnieje nieprzerwanie od 25 lat. Założycielka Alina Marchiel i jej synowie Mariusz i Łukasz Marchiel tworzą unikalne, damskie kreacje. To linia produktów kategorii premium, opierająca się na aktualnych modowych trendach.

Red. PP, fot. mat. pras.

Komentarze