Światowy lider z Podlasia chwali się swoim najlepszym sprzętem

W dniach 30 listopada – 2 grudnia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się Narodową Wystawę Rolniczą z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Pronar, jako największy producent maszyn rolniczych w Polsce, zaprezentuje swoje maszyny w pawilonie 8A.

Wystawa będzie okazją do przypomnienia historii i tradycji, a także przedstawienia koncepcji współczesnej wsi, która przez lata bardzo się zmieniła i przybrała nowoczesne oblicze. W to świetnie wpisuje się Pronar – światowy lider, który na rynku jest już od 30 lat.

Podczas Narodowej Wystawy Rolniczej pokazane zostaną przyczepa samozbierająca do transportu biomasy PRONAR T400R. To nowoczesne rozwiązanie dające olbrzymie oszczędności w procesie przewożenia masy do punktów jej magazynowania lub przetwarzania. Skrzynia ładunkowa o pojemności 40 m sześc. stawia ją wśród najbardziej pojemnych przyczep dostępnych na rynku. Na wystawie zaprezentowany zostanie także ciągnik PRONAR P6, który przypomina, że firma z Narwi potrafi produkować traktory o dużej mocy.

Rangę wydarzenia podnoszą zaproszeni goście: prezydent Andrzej Duda oraz minister rolnictwa Krzysztof Ardanowski.

Wszystkich zainteresowanych zobaczeniem ekspozycji Pronaru przedstawiciele firmy zapraszają do pawilonu 8A na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Wystawa będzie czynna codziennie w godzinach 10.00 – 17.00, wstęp wolny.

Red. PP, fot. Pronar

Komentarze