Szybkie randki łączą najlepszych… w biznesie

Guillaume Musso pisał: „Samemu idzie się szybciej, ale we dwójkę dociera się dalej”. Właśnie połączenie sił zwiększa skalę działania, przez co powstaje energetyczna petarda. Dlatego też misją Network Space jest łączenie najlepszych. Network Space dostarcza wiedzy, inspiruje i zapewnia rozwój. Jednym z przedsięwzięć przez które realizuje swą misję, są Business Speed Dating, czyli „Szybkie Randki Biznesowe”. Już wkrótce w Białymstoku.

„Szybkie Randki Biznesowe” dają konkretne, wymierne korzyści. Tradycyjnie wygląda to tak, że wiele dni spędzasz na próbach umówienia się na spotkania handlowe. Bywa, że i tak kończą się ono niepowodzeniem. Natomiast na BSD w jednym miejscu, bez konieczności wielu podróży, masz gwarancję rozmów z dobrze dopasowanymi kontrahentami. Czyli masz to, co ciebie najbardziej interesuje, oszczędzasz czas, pieniądze i nerwy.

Niestety bez kontaktów i poleceń twój biznes będzie martwy, a ty razem z nim. Prowadząc biznes trzeba nawiązywać połączenia – to fundament rozwoju firmy.

Jak „Szybkie Randki Biznesowe” wyglądają w praktyce?

W jednym miejscu, o tej samej porze, każdy ma okazję mówić „jeden do jednego”. Każda „randka” trwa 5 minut, po ok. 2,5 minuty dla każdej osoby. Podczas „randki” mówimy sobie nawzajem o swoich działaniach, tworząc warunki do dalszej współpracy. Koniec sygnalizuje dzwonek, a następnie rozpoczyna się nowa „randka”. Takich „randek”, podczas BSD jest nawet do 40.

Odbywają się one raz w miesiącu. By w nich uczestniczyć, należy wypełnić formularz na stronie www.networkspace.com.pl

Dzięki takim spotkaniom szansa na nawiązanie owocnej współpracy biznesowej rośnie. W BSD może uczestniczyć każdy, kto ma do zaoferowania atrakcyjne usługi i produkty bądź projekty warte realizacji lub poszukuje czegoś takiego. Network Space organizuje „randki” dla małych, średnich i dużych firm, a także dla freelancerów oraz branży IT.

Najbliższe „Szybkie Randki Biznesowe” odbędą się 8 lutego 2019 r. w Białymstoku przy ul. Wiejskiej 67 lok. 6. Rezerwacji można dokonać pod nr tel. 507 695 638.

Wydarzenie to jest szczególnie ważne z dwóch powodów. Po pierwsze: na zakończenie BSD odbędzie się bankiet otwierający przestrzeń Network Space dla osób poszukujących swego miejsca. Po drugie: podczas bankietu 8 lutego 2019 r. odbędzie się licytacja wyszukanych przedmiotów na rzecz Adasia Miazgi. Dziecko ma zespół Cornelia de Lange, który charakteryzuje się niskorosłością i wieloma innymi wadami.

Network Space powstało po to, by dostarczać wiedzy, by inspirować oraz zapewniać rozwój swym członkom i sympatykom. Stale się rozwija po to, byś ty także stale się rozwijał. Jeżeli pracujesz w domu, to wiesz że skupienie koncentracji jedynie na pracy, graniczy niekiedy z cudem. Przecież jest masa zajęć wołających o twoją uwagę. Odkładasz pracę i domowe zajęcia pochłaniają cię całkowicie. I tak mija dzień za dniem. A ty za każdym razem mówisz sobie, że od jutra będzie inaczej.

Decydując się na pracę w domu, warunki by efektywnie coś wykonać, masz utrudnione. To może wynająć lokal? Liczysz swoje wydatki i stwierdzasz, że nie chcesz obciążać swego budżetu dodatkowymi kosztami. I masz dylemat, co robić. Rozwiązanie problemu ma Network Space. Zapewni ci wszystko, czego potrzebujesz. Efekty twojej pracy wzrosną w zaskakującym tempie. Na tacy podane masz nie tylko biurko (na godzinę, tydzień, miesiąc czy rok), ale także dostęp do niezbędnych urządzeń, bufetu, biblioteki oraz wielu szkoleń. Najważniejsze, że korzystając z przestrzeni Network Space, jesteś częścią społeczności, wpierającej się nawzajem. Nie czekaj, by dołączyć do nieformalnej społeczności, która łączy najlepszych. Właściwy moment to tu i teraz.

Artykuł partnerski

Komentarze