28 października 2016, Opera i Filharmonia Podlaska, ul. Odeska 1, Białystok

The King Singers w Białymstoku – koncert

opera

Sześć wybitnych głosów bez względu na wykonywane utwory, czy to z repertuaru klasycznego, czy rozrywkowego, zachwyca estradowym obyciem, wysoką klasą i angielskim humorem.

The King’s Singers to idealne współbrzmienie, bezbłędna intonacja, nieskazitelna artykulacja i doskonałe wyrzucie rytmu. Przekonamy się o tym już 28 października o godz. 19.00, podczas koncertu na Dużej Scenie Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku!

The King’s Singers mają niezwykle napięty program koncertów, nagrań, kontaktów z mediami oraz zajęć edukacyjnychodbywających się w różnych krajach. Podczas zbliżającej się trasy koncertowej zespół wystąpi w wielu prestiżowych salach koncertowych Europy, Stanów Zjednoczonych i Kanady. The King’s Singers usłyszeć będzie można m.in. w Paryżu, Florencji, Madrycie, Houston i Toronto. Występ w ramach Trzeciej Sceny OiFP będzie jedynym koncertem w Polsce.

The King’s Singers to jeden z najsławniejszych zespołów wokalnych na świecie. Jego historia sięga 1968 roku. W tej elitarnej grupie do tej pory śpiewało 25 muzyków, zawsze tworząc sekstet. Aktualnie zespół tworzą Patrick Dunachie (kontratenor), Timothy Wayne-Wright (kontratenor), Julian Gregory (tenor), Christopher Bruerton (baryton), Christopher Gabbitas (baryton) oraz Jonathan Howard (bas).

Doskonałe poczucie rytmu, idealna harmonia i bezbłędna intonacja sprawiają, że wokaliści uznawani są za artystów estradowych najwyższej klasy.

BILETY:
I strefa: 150 zł
II strefa: 130 zł
III strefa: 100 zł
IV strefa: 80 zł

MIEJSCE:
Duża Scena, ul. Odeska 1

Źródło: Opera i Filharmonia Podlaska Europejskie Centrum Sztuki

Zdjęcia: Andy Staples

Komentarze