Trendy w zarządzaniu projektami i analizie biznesowej

Już w piątek, 26 października, w hotelu Ibis Styles w Białymstoku odbędzie się bezpłatne seminarium osadzone w temacie zarządzania projektami dla przedsiębiorców z województwa podlaskiego.

Tematyka zarządzania projektami i analizy biznesowej staje się coraz bardziej popularna, a konkretne metodyki stosuje się już nie tylko w firmach IT. Popularność ta wzrasta wraz ze zwiększoną liczbą realizowanych projektów w firmach – zarówno tych małych, jak i dużych. Zapanowanie nad tym procesem jest nie lada wyzwaniem, dlatego dobra organizacja, świetny plan i mocne doświadczenie pracowników nie zawsze wystarczają.

W ostatnich latach coraz bardziej zauważany jest wzrost zainteresowania wdrożenia standardów z zarządzania projektami, za którymi idzie szereg korzyści dla firm:
– poprawa komunikacji w zespołach projektowych,
– większa efektywność,
– duże oszczędności,
– nowe technologie,
– usprawnienie procesów.

Zapotrzebowanie na uzyskanie profesjonalnej wiedzy z zakresu zarządzania projektami stale rośnie. Już 26 października w hotelu Ibis Styles w Białymstoku odbędzie się bezpłatne spotkanie dla przedsiębiorców osadzone w tej tematyce. Podczas seminarium uczestnicy dowiedzą się m.in.:
– w jakim kierunku zmierza zarządzanie projektami i co ma wspólnego z analizą biznesową,
– jakie standardy sprawdzają się w praktyce i co warto o nich wiedzieć,
– jak budować i kształtować współodpowiedzialne i samoorganizujące się zespoły,
– co kryje się za efektywnym wydobywaniem wymagań.

Prelegentem będzie Adam Chmielewski, wykładowca i konsultant w Altkom Akademii, jednej z wiodących na rynku firm oferujących szkolenia z zarządzania projektami. Ekspert i pasjonat w zakresie konstruowania i wdrażania zasad zarządzania projektami, programami i portfolio, a także w obszarze zarządzania ryzykiem i analizy biznesowej. W genotypie zawodowym zakodowane ma współdzielenie wiedzy i doświadczeń zdobytych w projektach realizowanych dla największych organizacji krajowych oraz na rynku międzynarodowym. Obecnie prowadzi nadzór nad projektami oraz interim management w zakresie zarządzania projektami, programami, portfelami i ryzykiem. Równolegle jest wykładowcą akademickim, trenerem i coachem w obszarach: PRINCE2®, PRINCE2 Agile®, PMBOK® Guide, BABOK® Guide, M_o_R®, IMPA, AgilePM®, Scrum, ITIL®, MSP®, MoP®, Microsoft Project, Jira.

Spotkanie będzie również doskonałą okazją do nawiązania cennych relacji biznesowych i wymiany doświadczeń.

Więcej informacji na Facebooku TUTAJ

Red. PP, fot. pixabay.com

Komentarze