Trwa East Games United 2019! Wśród partnerów jest Hyundai Nord Auto

To prawdziwa gratka dla fanów gamingu i e-sportu. W sobotę i niedzielę – 25-26 maja 2019 r. – w Galerii Alfa Centrum w Białymstoku odbywa się największe i najważniejsze w części Polski wydarzenie dla fanów gier komputerowych i sportów elektronicznych. To East Games United 2019. Wśród partnerów wydarzenia znalazł się białostocki dealer marki Hyundai – firma Nord Auto, który przygotował dla odwiedzających Alfę masę atrakcji – i dla najmłodszych, i ich rodziców.

Hyundai Nord Auto Białystok jest partnerem tegorocznej edycji East Games United. Dealer samochodów marki Hyundai zaprasza m.in. na rozgrywki FIFA. Kiedy dzieciaki będą zaaferowane zmaganiami, rodzice mogą porozmawiać o jednym z najnowszych modeli ze stajni Hyundaia – Tucsonie N Line. To wyjątkowa, właściwie można powiedzieć, że sportowa wersja jednego z najpopularniejszych SUV-ów na europejskim rynku, a na pewno lidera sprzedaży koreańskiej marki. Hyundai Tucson w usportowionej wersji N Line to „gość specjalny” tegorocznej edycji East Games United 2019.

I w tym miejscu warto przypomnieć, że Hyundai od 1999 roku jest dumnym partnerem Mistrzostw Świata FIFA. W tym roku jest oficjalnym partnerem motoryzacyjnym Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019. Turniej właśnie się odbywa, a na jego potrzeby koncern dostarczył flotę 112 samochodów. Mają one wspierać imprezę od strony logistycznej w czasie Mistrzostw – do 15 czerwca. Auta zostały udekorowane naklejkami „Hyundai FIFA U-20 World Cup Poland 2019” w kolorze białym lub niebieskim. Oprócz udostępnienia floty samochodów na potrzeby Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019, Hyundai Motor Poland przygotował także dla fanów piłki nożnej konkursy w mediach społecznościowych związane z tym wydarzeniem, a także zaplanował atrakcje przy dziewięciu wybranych meczach Mistrzostw.

Wracając jednak do East Games United – na miejscu, w Alfie, możecie spotkać chodzącą maskotkę Nord Auto. Oprócz wspomnianej gry FIFA, jest też możliwość pogrania w inne gry, na które zaprasza Hyundai Białystok. Na chwilę możemy zamienić sie w kierowcę rajdowego i pojechać w… Rajdzie Polski. Czym? Oczywiście Hyundaiem. Co ciekawe – to właśnie Hyundai zwyciężył w 74. Rajdzie Polski w Mikołajkach.

Jak co roku, główną atrakcją East Games United są turnieje e-sportowe. Podczas aktualnie trwającej imprezy możemy śledzić zmagania w Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends, FIFA19, Hearthstone, Magic: The Gathering Arena, Quake Champions oraz Mortal Kombat 11. Co więcej, turniej Tekken 7, który również zostanie rozegrany w Białymstoku, jest częścią prestiżowego Tekken World Tour o randze DOJO. Dodatkowo, każdy uczestnik EGU 2019 może wziąć udział w miniturniejach 1-na-1 w CS:GO i LoL-a.

Wstęp na East Games United 2019 jest bezpłatny.

East Games United to impreza, która już na stałe wpisała się do e-sportowego kalendarza. Jest organizowana od ponad 10 lat. Pierwsze East Games United odbyło się w 2008 roku i nikt wtedy nie przypuszczał, że wydarzenie będzie kontynuowanie aż do dziś. Organizatorzy przez te wszystkie lata rozdali nagrody o łącznej wartości 600 000 złotych. Na ostatniej edycji pojawiło się 6 000 osób, a we wszystkich turniejach głównych i kwalifikacyjnych wzięło udział prawie 1 200 zawodników.

Po zakończeniu imprezy salon Nord Auto Białystok zaprasza do swojego salonu dealerskiego marki Hyundai, mieszczącego się przy alei Jana Pawła II 85: tel. 85 671 20 30, www.nordauto.hyundai.pl

Piotr Walczak, artykuł partnerski, fot. Hyundai Nord Auto Białystok

Komentarze