„Tu jest pięknie”. Białostocki hotel w programie TVN Style Doroty Szelągowskiej!

Na 21 kwietnia w TVN Style zaplanowana jest emisja programu „Tu jest pięknie”, w którym Dorota Szelągowska odwiedziła Hotel Traugutta3. Program ma pokazać, że jest to miejsce warte odwiedzenia.

– Ekipa TVN Styl zgłosiła się do nas już w 2020 roku. Wprowadzono lockdown i lawiną zdarzeń nagrania rozpoczęliśmy dopiero w marcu tego roku. Dwa dni zdjęciowe, nowa energia, pozytywne emocje i potwierdzenie tego, co wiedzieliśmy już dawno, że w Hotelu Traugutta3 jest pięknie! – mówi z entuzjazmem Anna Narel, dyrektor Hotelu Traugutta3.

To pierwszy hotel w Białymstoku wyróżniony przez twórców programu „Tu jest pięknie”. Za jego projekt odpowiada białostocka Pracownia Projektowa Archimeda, a za wykończenie oraz wyposażenie w zdecydowanej większości odpowiadają firmy z lokalnego rynku. Czym zachwycił hotel i na co zwrócono szczególną uwagę, będzie można zobaczyć już 21 kwietnia na TVN Style podczas emisji premierowego odcinka.

– Wystrój obiektu, wykorzystanie historycznych elementów, świetna obsługa i wyrafinowany smak dań to zdecydowane atuty, które podkreślano przy realizacji odcinka. Zapraszam do wspólnego oglądania, a przede wszystkim do majówkowego pobytu i doświadczenia tego, co piękne w Hotelu Traugutta3 – zaprasza Anna Narel.

Program „Tu jest pięknie” to produkcja TVN Style. Obecnie realizowany jest siódmy sezon z niepodważalnie wyjątkową prowadzącą – Dorotą Szelągowską, osobowością telewizyjną, projektantką wnętrz oraz dziennikarką.

Red. PP, fot. Maciej Nowakowski, Maciej Nowosadko

Komentarze