Ułatwienia dla firm, zmiany w prawie, wsparcie – eksperci do dyspozycji przedsiębiorców

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszają na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 20 września 2018 roku w Łomży w Pensjonacie Retro przy ulicy Nowogrodzkiej 157.

W trakcie spotkania będzie można dowiedzieć się m.in. o ułatwieniach dla firm wprowadzonych przez Konstytucję Biznesu, zmianach w zakresie prawa podatkowego, zamówień publicznych, ubezpieczeń a także o ofercie wsparcia dla małych i średnich firm.

W spotkaniu udział weźmie m.in. Wojciech Orłowski, dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku oraz Tadeusz Zysik, naczelnik Urzędu Skarbowego w Łomży.

Konferencji towarzyszyć będzie strefa informacyjna, gdzie eksperci z Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju, Ministerstwa Finansów, Krajowej Administracji Skarbowej, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, Enterprise Europe Network, Banku Gospodarstwa Krajowego, Agencji Rozwoju Przemysłu oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych będą do dyspozycji przedsiębiorców.

Rejestracja: prawodoprzedsiebiorczosci.parp.gov.pl/wydarzenia/spotkanie-lomza

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Szczegółowy program konferencji znajduje się na stronie prawodoprzedsiebiorczosci.parp.gov.pl/wydarzenia/spotkanie-lomza

Podobne spotkania adresowane do przedsiębiorców obędą się jeszcze w województwie podlaskim w Białymstoku (1 października) i w Suwałkach (16 października).

Red. PP, fot. pixabay.com

Komentarze