Urzędnicy pomogą Ci napisać wniosek do Budżetu Obywatelskiego

Chcesz zgłosić swój pomysł do Budżetu Obywatelskiego 2016 a nie wiesz jak napisać wniosek? Przyjdź w piątek (10.07.) w godz. 12.00-18.00 na maraton pisania projektów i skorzystaj z pomocy urzędników

Zapraszamy wszystkich białostoczan do udziału w maratonie pisania wniosków do Budżetu Obywatelskiego 2016. Wydarzenie to odbędzie się już w najbliższy piątek (10.07), w godzinach 12.00-18.00, w sali nr 10 Urzędu Miejskiego, przy ul. Słonimskiej 1 w Białymstoku. Jeśli mają Państwo pomysł na działania, które wkomponowują się w Budżet Obywatelski 2016, a nie wiecie, jak prawidłowo napisać wniosek, zapraszamy tym bardziej.

– Maraton pisania wniosków to wydłużony czas pracy Urzędu i specjalny dyżur pracowników magistratu wymyślony po to, aby białostoczanie – szczególnie Ci pracujący – mogli skorzystać z pomocy urzędników w dogodnych godzinach – mówi zastępca prezydenta Białegostoku Rafał Rudnicki. – Na miejscu będzie można sprawdzić poprawność już napisanych wniosków bądź skonsultować, skonstruować i napisać nowe.

W spotkaniu wezmą udział urzędnicy z departamentów, których mogą dotyczyć projekty. Będą więc przedstawiciele m.in. Departamentu Urbanistyki, Architektury, Zarządu Dróg Miejskich, Departamentu Inwestycji, etc.

Propozycja zorganizowania maratonu pisania projektów została wypracowana podczas spotkań Zespołu ds. Budżetu Obywatelskiego, w skład którego wchodzą przedstawiciele organizacji pozarządowych, Rady Miasta oraz Prezydenta Miasta Białystok.

Przypominamy, że wszystkie najważniejsze informacje związane z tegoroczną edycją, takie jak np. harmonogram, cennik, dokumenty, są dostępne w zakładce Budżet Obywatelski 2016.

Komentarze