Versum wspiera branżę hair & beauty. Wyjątkowe szkolenie

Versum to oprogramowanie do zarządzania gabinetami kosmetycznymi, salonami fryzjerskimi i spa. Twórcy tego narzędzia postanowili jeszcze bardziej wyjść naprzeciw potrzebom managerów i właścicieli salonów urody. Udostępnili w Internecie profesjonalne, branżowe kursy, z którego można korzystać zupełnie za darmo.

Akademia Versum to materiały składające się z porad biznesowych, przygotowanych z myślą o wszystkich, zarządzających salonami urody. Na stronie serwisu regularnie publikowane są lekcje, poruszające teoretyczne oraz praktyczne aspekty działalności w branży. Każda z nich poświęcona jest wybranej tematyce. Ich twórcami są autorytety dobrze znane na rynku usług kosmetycznych – trenerzy, właściciele firm oraz eksperci z zakresu marketingu. Wszystkie materiały zostały udostępnione pod adresem www.akademiaversum.pl. Dzięki temu mogą korzystać z nich wszyscy zainteresowani.

Interesująca tematyka

Szkolenie stworzone przez Versum stanie się wsparciem zarówno dla osób działających już w branży, jak i dla tych, którzy dopiero planują założyć salon urody. Poruszane są w nim różnorodne aspekty związane z prowadzeniem własnego biznesu. Lekcje na portalu podzielone są na kilka działów: Zarządzanie, Sprzedaż, Prawo, Obsługa Klienta, Marketing oraz Finanse. Dzięki temu informacje gromadzone w Akademii Versum pozwalają naprawdę kompleksowo uzupełnić branżową wiedzę. Co ważne, artykuły z poszczególnych działów są tworzone przez ekspertów bezpośrednio związanych z konkretną tematyką, np. tekst pt. „5 powodów, dla których e-mail jest niezbędnym narzędziem promocji” przygotował Filip Kłodawski – Campaign Optimization Manager we FreshMail, spółce specjalizującej się w opracowywaniu skutecznego mailingu, a autorem lekcji pt. „Jak promować swój salon, aby trafić w serca kobiet?” jest Anna Wydra-Nazimek – magister kosmetologii oraz specjalistka w zakresie marketingu i szkoleniowiec w firmach kosmetycznych.

Nauka bez wychodzenia z domu

Bardzo często osobom troszczącym o własny biznes często brakuje czasu na doszkalanie. Problem ten rozwiązuje Akademia Versum. Wszystko dlatego, że lekcje dostępne są przez całą dobę w Internecie. Ten, kto ma ochotę na to, by zdobyć cenną wiedzę, musi po prostu wejść na stronę Akademia Versum i rozpocząć lekturę. Można to zrobić w każdej wolnej chwili – strona dopasowana jest do komputerów stacjonarnych, tabletów i smartfonów. Co więcej, na głównej stronie Akademii Versum można zasubskrybować newsletter. Wtedy na skrzynkę mailową regularnie będą przysyłane wiadomości o nowych lekcjach. Z pewnością staną się one dodatkową, cenną motywacją do nauki.

Zapraszamy na www.akademiaversum.pl i zachęcamy do lektury ciekawych materiałów, przygotowanych specjalnie dla osób z branży urodowej.

Artykuł partnerski

Komentarze