Vouchery do kawiarni i restauracji rozdawane do końca lutego

Białostocka galeria Alfa postanowiła przedłużyć akcję „Mam Cię – Zjem Cię”, która ma wspierać sklepy – najemców obiektu, a jednocześnie funkcjonujące w nim kawiarnie i restauracje. Chodzi o to, by po zrobieniu zakupów bądź skorzystaniu usług tutejszych punktów na odpowiednią kwotę (a zatem to zachęta do wydania określonej sumy), wykorzystać następnie voucher na jedzenie (to z kolei zachęta, by wydać więcej niż – bądź co bądź niewielka – wartość voucheru). W trudnym dla biznesu czasie inicjatywa ma wesprzeć przedsiębiorców działających na terenie centrum handlowego. Ponieważ akcja cieszy się dużym zainteresowaniem, potrwa do końca tego miesiąca.

Działa to tak: wystarczy przyjść do Alfa Centrum w dniach 18-20 oraz 25-27 lutego (od czwartku do soboty) i zrobić zakupy za min. 50 zł. Otrzymany paragon należy zeskanować w aplikacji SEZAM 2.0 i zarejestrować w Punkcie Obsługi Promocji, aby otrzymać voucher o wartości 10 zł – można wykorzystać go podczas opłacania zamówień (tylko na wynos) w wybranych lokalach gastronomicznych. Vouchery zachowają ważność do 6 marca. Partnerami promocji są kawiarnie, cukiernie i restauracje obecne w galerii. Wśród nich: Arianos Doner Kebab, Gorący Trójkąt, Hokus Pokus, North Fish, Sphinx, Subway, Costa Coffee, Cukiernia Sowa oraz U Lodziarzy.

Punkt Obsługi Promocji znajduje się na 1. piętrze, w pasażu między salonami Zara oraz Samsonite (naprzeciw wejścia od ul. Świętojańskiej). Rejestracja paragonów odbywa się w czwartek i piątek w godz. 14.00 – 21.00, a w sobotę od 12.00 do 21.00. Klientom, którzy nie korzystają jeszcze z aplikacji SEZAM 2.0, hostessy pomogą z jej instalacją, założeniem konta oraz zademonstrują podstawowe funkcje. Regulamin promocji dostępny jest w POP.

Red. PP, fot. pixabay.com

Komentarze