W Alfa Centrum otwarto sklep dla łowców okazji – Half Price

W ofercie znajdują się najpopularniejsze marki z całego świata w cenach obniżonych do 80 procent. Sklep, obok otwartego niedawno ponownie salonu CCC, jest uzupełnieniem oferty galerii, zapewniającej modę i wyposażenie domu dla łowców okazji.

Sklep Half Price w Alfa Centrum ma powierzchnię ponad 2 000 mkw., co pozwala na ekspozycję szerokiej gamy produktów. Placówka znajduje się na poziomie +2, w pobliżu salonu House. W ofercie można znaleźć zarówno odzież, obuwie, akcesoria, jak i kosmetyki, zabawki czy wyposażenie i dodatki do domu popularnych światowych marek, w atrakcyjnych cenach.

– Sklep marki Half Price doskonale wkomponowuje się w profil galerii, która chce być miejscem zakupów dla wszystkich białostoczan. Oferta salonu to prawdziwa gratka dla łowców okazji. Wyselekcjonowane produkty marek znanych z wysokiej jakości, w wyjątkowo niskich cenach, przyciągną też wielu miłośników mody. Cieszę się, że ta wciąż zyskująca na popularności sieć na swój kolejny sklep wybrała właśnie nasze centrum – mówi Joanna Uszyńska z Alfa Centrum.

Wszystkie produkty zostały w przejrzysty sposób podzielone kategoriami. Na każdej metce znajduje się informacja, ile dany produkt kosztował przed obniżką, a ile zapłacimy za niego w Half Price. Sklep, wraz z niedawno na nowo otwartym salonem CCC, uzupełnia ofertę galerii „na każdą kieszeń”. W białostockim sklepie Half Price w Alfa Centrum jest też specjalna oferta luksusowych ubrań i dodatków.

Red. PP, fot. mat. pras.

Komentarze